Bu kategoride ürün bulunamadı.

Yemek Masası

Klasik Yemek Masası

Yemek Masası

Çekirdek ailelerde de, geniş ailelerde de oldukça önemli olan yemek saatleri ailenin bir arada olması için oldukça değerli zamanlardır.

Bu zamanları daha konforlu ve keyifli bir şekilde geçirmek istediğinizde, her zaman ihtiyacınız olan rahatı sağlamak için odanızın alanına göre bir yemek masası seçmeniz uygun olacaktır. Ayrı bir odada ya da salonun bir bölümünde tasarlanan yemek masası tamamen kişisel beğeni ve işlevsellik açısından önemlidir.

Kullanışlı bir yemek masasının tercih edilmesi, evin mevcuduna ve misafirler geldiğindeki konumuna göre farklı boyutlarda ayarlanabilir olmalıdır. Keza sandalyelerin de yemek masasına uygun olması ve kişinin yemek yerken rahat etmesi için doğru ölçülerde olması önemlidir.

Yemek Masası Konumu

Yemek masasını mutfağınızda kullanıyorsanız, sizin için uygun bir seçim olmayacak olan takımlarımız, geniş salonlar için idealdir.

Konum olarak klasik bir yerleşimi olan yemek masaları, genelde duvarın yanında, konsolun paralelinde kullanılır. Bu kullanım en işlevsel görünüm olmasına rağmen, kişiye göre değişiklik gösterebilir.

 

Yemek Masası Seçimi Nasıl Olmalı?

Eğer çok büyük bir eviniz yoksa, yemek masası seçiminizi açılıp kapanır modellerden yana yapabilirsiniz. Ancak Mobilya Müzesi tasarımları, aşırı küçük olmadığı sürece her oda için ihtişamlı bir görünüm sağlayacak olan yemek masalarını özel el işçiliği ve sanatsal detaylarla renklendirerek, standart boyutlarda üretmektedir.

Evinizin yüzü olan ve iyi bir merkezi etki yaratan yemek masası için uygun sandalyeler, konsol ya da aksesuar seçimi gibi diğer detayları da mekanın özelliklerine göre belirlemeniz uygun olacaktır. Birçok kişinin merakla beklediği Mobilya Müzesi yemek masası modelleri, asla modası geçmeyecek ve sizi gösterişli ve şık bir yemek odası sahibi yapacak şekilde özenle tasarlanmıştır.

Yemek masasının tercih ettiğiniz renk ve modele göre odanızda konumlandırılması, bununla birlikte en iyi şekilde görselliği yansıtması önemlidir. Bu da Mobilya Müzesi ürünlerinde fazlasıyla bulunan bir şeydir.

Mermer Yemek Masaları

Mobilya Müzesi sarayın ihtişamını evinizde yaşamanız için mermerin çekiciliğini ve temizliğini yemek masalarınıza yansıtıyor.

Özellikle değişik renkler sevmeyen ve daha ferah bir görünüm isteyenlerin tercih edeceği Baysal yemek masası mermer yapısını şık bir işçilikle detaylandırılmış sandalyeleriyle tamamlarken, size asla modası geçmeyecek bu şıklığını yaşatıyor.

İstenilen sipariş üzerine de çalışılabilen bu yemek masasının en önemli özelliği, sofranın her zaman temiz görünmesinin sağlanması oluyor. Karanlık olan bölümler için harika bir seçim olan beyazın en göz okşayıcı tonu bu modelde hayat buluyor.

El İşçiliğinin En Güzel Ürünleri

El işçiliğinin en güzel örneği olan Assos Yemek Masası özenle yapılmış altın cilasıyla evinde metal zenginliği yansıtmak isteyenlerin beğenisine sunulurken, gürgene oyulmuş Baysal Homelife yemek masası ise size klasiğin ruhunu yaşatıyor.

Canlı renkleri sevenler içinse marküterinin etkileyiciliğiyle ortaya çıkan modern çizgiler, daha genç bir ev isteyenler için tercih edilebiliyor.

Kendine Özgü Tasarımlar

Kendine özgü tasarımlarıyla dikkat çeken Mobilya Müzesi sizin için her zaman en uygun olan mobilyaları üretirken, geleneksel Türk el sanatlarından klasik ahşap oymacılığa kadar zengin bir el işçiliği cümbüşü sunuyor.

Bu durum da haliyle modası geçmeyen bir klasiği yemek masalarınızda yaşatmanızı mümkün kılıyor. Her sofra kalabalıkken güzeldir felsefesiyle yola çıkan ekibimiz, ustaların ellerinden çıkan tüm ürünleriyle evladiyelik mobilya modasını da yeniden canlandırıyor.

Her biri ayrı bir özenle üretilmiş olan ürünlerimiz, nadir olan ürünlerdir ve herkesin evinde göremeyeceğiniz özgün tasarımlardır.

Avrupa Sanatından Esintiler
Mobilya Müzesinde Fransız ve İtalyan şıklığının yansıdığı Rozalinda yemek masası tamamen el işçiliği ile üretilmiş olan bir modeldir.

Yakut tonlarında olan bu yemek masasının zenginliğini herkesin yaşaması mümkündür. Bu nedenle uygun ödeme koşullarıyla hizmet verdiğimiz müşterilerimizin bu tonları tercih etmeleri durumunda, asırlarca dayanıklı olacak ve el işçiliğinin en etkileyici örneklerini sizin için sunacaktır.

Kişiye özel tasarımla dekorasyonda devrim yaratacak bir şekilde çalışan firmamız, el işçiliğinin önemini sürdürmek ve değerli ustalarımızın eserlerini ortaya çıkarmak için birbirinden özgün modelleri beğeninize sunmaktadır.

Siz de bu lüksü yaşamak istiyorsanız birbirinden değerli olan ve lüksün en güzel yansıdığı bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Dilerseniz size ve mekanınıza uygun özel tasarım hizmetimizle, hayallerinizdeki lüksü gerçeğe dönüştürebilirsiniz.