Ürün Karşılaştır (0)


Hazar sandalye
Hazar sandalye minderli
Provans Kollu Sandalye
Salvador Sandalye
Şampleno sandalye
Amazon Sandalye

Amazon Sandalye

1.850TL

Asena Sandalye

Asena Sandalye

1.100TL

Başak Sandalye
Berrak Sandalye

Berrak Sandalye

1.300TL

Bihter Sandalye

Bihter Sandalye

2.950TL

Burcu Sandalye

Burcu Sandalye

2.800TL

Çengel Burry Sandalye
Çiğdem Sandalye
Demet Sandalye

Demet Sandalye

1.850TL

Doğa Sandalye

Doğa Sandalye

1.200TL

Firdevs Sandalye
Firuze Sandalye

Firuze Sandalye

1.200TL

Hatem Sandalye
Hayal Sandalye

Hayal Sandalye

1.600TL

Karanfil Sandalye
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 27 (2 Sayfa)
Sandalyeler

Klasik Sandalyeler

Sandalyeler

Yemek odasının tamamlayıcıları olan sandalyeler, çoğu zaman tasarımsal açıdan kusursuz olsa da, konfor açısından oldukça zayıftır.

Çok uzun saatler oturulmayan yemek masası sandalyeleri için pek önemsenmeyen bu durum, masanın takımı olan ve masayla uyumlu modellerin kullanılması tercih edildiğinde iyi bir görünüme neden olmaktadır. Bunun yanında konfor genelde ikinci plana atılmaktadır. Çünkü görsellik daha çok öne plana çıkmaktadır.

Yemek masasında kullanılan sandalyeler, Provans kollu sandalye gibi klasik ve konforlu olabilirken, görselliğin öne çıktığı Şampleno sandalye gibi de olabilir. Bu seçim tamamen sandalyenin masayla birlikte nasıl bir uyum içinde olmasıyla ilgilidir.

Sandalye Çeşitleri

İhtişamlı bir yemek masasına sıradan sandalyeler uyum sağlamayacağı için, her zaman şık ve ihtişamlı olan modelleri tercih edilmelidir.

Sıradan bir masayı taçlandıracak olan Burcu sandalye ile her bir sandalyenize kişilik kazandıracak dekorasyonlara imza atabilirsiniz. Özellikle sadelik sevenler için iddialı ve sessiz bir görünümü olan bu model, mükemmel bir şekilde işlenmiş detayları ve açık renk kumaşıyla her yere kolay bir şekilde uyum sağlayabilmektedir.

Daha konforlu ve geniş bir model istediğinizde ise, çiğdem sandalye tasarımını tercih edebilirsiniz. Sıra dışı olmayı sevenler için de elbette ki Rita sandalyeyi önereceğiz.

Sandalye Seçimi Nasıl Olmalı?

Eğer bir ofis sandalyesi seçiyor olsaydınız, size ergonomik ve rahatlığınızı ön plana çıkarın derdik. Ancak bir yemek masası sandalyesinde görselliği ve lüksün rahatsızlığınızı sonuna kadar kullanabilirsiniz.

Çünkü burası sizin sarayınız ve saatlerce orada oturmayacağınız için çok konforlu olmanın ya da yayılmanın bir anlamı olmayacaktır. Net ve rahat tasarımlarıyla dikkat çeken sandalyelerimizin her zaman en iyi şekilde görselliği yansıtması,  bununla birlikte de saygı ve terbiyeyi çağrıştırması müşterilerimizin her zaman memnuniyetini kazanmıştır.

Birbirinden şık sandalye modellerimiz, asla modası geçmeyecek ve yüksek bir dayanıklılığa sahip olan sandalye çeşitlerindendir.

Mobilya Müzesi Sandalyeleri

Mobilya Müzesi olarak her zaman el işçiliğini ön planda tutan çalışmalarımız ve birbirinden şık tasarımlarımız eviniz için en özel mobilyaların seçilmesini sağlamaktadır.

Birbirinden şık mobilyaların kombinlendiği sandalyelerle evinizin şıklığını en iyi şekilde yansıtabileceğiniz yemek odalarınız en iyi şekilde tamamlanacaktır. Mobilyaların en iyi şekilde kullanılacak stilleri yansıttığı firmamız için her zaman kişiye özel ve mekana özel tasarım yaptığımız ürünlerimiz, her zaman en iyi koşullarda üretim yapmaktadır.

Mobilya seçenekleri arasında bulunan birçok farklı ürünün mekanınız için en uygun koşullarda kullanılması, her bir ürünün eşsiz bir el işçiliği ile kullanılması müşterilerimizin her zaman Mobilya Müzesi kalitesini seçmesini sağlamıştır.

Yatak Odası Sandalyeleri

Yatak odalarında küçük de olsa bir makyaj masasının olması oldukça önemli bir dekorasyon detayıdır. Kafide kumaştan yapılmış olan yatak odası sandalyeleri, genelde el işçiliğinin en üst seviyede olduğu modellerden yana seçilmiştir.

Birbirinden şık sandalye çeşitleri, makyaj masanızla en uyumlu olan modeller arasından tercih edilebilir.  Dilerseniz özel olarak da tasarlatabileceğiniz ürünlerimiz, her zaman en kullanışlı  seçeneklerle sunulmaktadır. Yatak odalarının en etkileyici tasarımlarla bezendiği mobilyalarımız, sizin için en uygun seçeneklerle tercih edilmektedir.

Yatak odalarının en kusursuz bir şekilde dizayn edilmesi için ihtiyacınız olan sandalyede masif malzemeye oyulmuş detaylar ve en kaliteli kumaş ve süngerler de tercih edilmektedir.

Yemek Odası Sandalyeleri

Yemek odalarında standart olarak 6 adet kullanılan sandalyeleri, masanızın boyutuna göre 8-12 olarak da belirleyebilirsiniz.

Yemek odası sandalyeleri için yararlanabileceğiniz ürünlerimiz ise masanın modeline uygun olarak tercih edilecek olan takımlardan ibarettir. En kaliteli kumaş seçenekleri arasından tercih edilen malzemeler kullanılarak üretilen yemek masası sandalyeleri iyi bir dayanıklılığa sahiptir. Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz yemek odası sandalyeleri için, her zaman talebinize uygun olan ürünlerin tasarlanması söz konusu olacaktır.

Konfor sevenler için daha ergonomik modellerin tercih edeceği yemek masası sandalyeleri, koltuk şeklindeki ürünlerle kilolu olan kişilerin de konforlu bir şekilde oturum sağlamasına yardımcı olur.

Sandalye Fiyatlarımız

Yemek masası sandalyesi ve yatak odası sandalyelerimiz her zaman en üstün kalitede olan ürünlerden yana kullanılmış malzemelerden yapılır.

Bu nedenle fiyatlar yüksek gibi görünse de, aslında uzun vadede oldukça ekonomik bir alışveriş yapmanız mümkün olmaktadır. Çünkü kalitesiz bir sandalye birkaç yıl sonra bozulabilirken, Mobilya Müzesi sandalye çeşitleri, çok uzun yıllar kullanılabilmektedir.