Bu kategoride ürün bulunamadı.

Konsol

Klasik Konsol

Konsol

Her kültürün sosyalleşmesini sağlayan en önemli aktivitelerden biri yemek yemektir. Asırlardır bir sofranın etrafına toplanan insanlar zengin de olsa fakir de olsa birlikteliklerini ve varlıklarını bu çerçevede gösterirler.

Özel ve ayrı bir oda olabileceği gibi, salonun bir bölümünün de ayrılacağı yemek odası dekorasyonda oldukça merkezi bir konumdadır. Mutfağa yakın bir konumda olması ve her zaman kullanışlı ve salonun dekorasyonuyla uyumlu bir şekilde olması gereken yemek odası takımları her zaman en uygun şekilde kullanılmalıdır.

Yemek odalarının olmaz olmazları olan konsol, masa ve sandalyeler, her zaman salondaki mobilyalarla uyumlu bir şekilde kullanılmaktadır. Bu ürünlerin seçiminde ise, her zaman en kaliteli malzemeler tercih edilirse, uzun yıllar kullanılacak olan yemek odası takımlarına ulaşmak mümkün olabilir.

Konsol Seçimi Nasıl Olmalı?

Eğer çok büyük bir eviniz yoksa, yemek odası ve salon bir arada olacaktır. Bu nedenle yemek odası takımları ile salon takımları birlikte kullanılmaktadır.

Bu takımlar her zaman en kaliteli malzeme ve kumaş seçenekleri arasından tercih edilmektedir. Çünkü salonlar en çok kullanılan ev bölümlerindendir ve bu nedenle çabuk yıpranacak ürünler tercih edilmez. Ailece birlikte vakit geçirdiğimiz, misafirleri ağırladığımız bu mekanlar, aynı zamanda evimizin görünen yüzüdür.

Çok özel bu alanın dekorasyonu için kullanılacak ürünlerin modası geçmeyen bir şıklığı yansıtmasını tercih ederseniz, bizimle iletişime geçerek size özel tasarımlar yapmamıza izin vermeniz yeterli olacaktır.

Küçük bir oda için konsol seçimi de küçük olacaktır. Ancak söz konusu olan büyük bir oda olduğunda, yemek odası için konsol seçimi konusu zengin bir alternatifler silsilesi içinde olacaktır.

Konsolsuz Yemek Odası Takımı Olmaz

Mobilya Müzesi güvencesiyle satın alabileceğiniz yemek odası takımları her zaman zamansız tasarımlarla birlikte evladiyelik olarak kullanabileceğiniz bir kaliteye sahiptir.

Birbirinden farklı renk ve marka çeşitleri arasından istediğinizi tercih edebileceğiniz ürün çeşitlerimiz arasında, birbirinden farklı stiller tercih ederek, evinizi saraya çevirebilirsiniz. Her beğeniye uygun konsollar, dekorasyonun en vazgeçilmez parçalarından biridir ve oldukça değerlidir.

El işçiliğinin en güzel örnekleriyle üretilmiş olan mobilyalar hem sizin hem de misafirlerinizin beğenisini kazanacaktır. Bu nedenle her zaman firmamızın güvenilir kalitesini evinize yaşatabilirsiniz. Birbirinden şık yemek odası takımları arasından beğendiğinizi seçerek, sınırlı sayıda üretilen bu ürünleri kredi kartınızla taksitli olarak satın alabilirsiniz.

Konsol Modelleri

Yemek odalarında büfe devri artık ortadan kalktı. Bu nedenle modası geçmeyen en önemli aksesuar, şüphesiz konsollardır.

Yemek odası takımlarıyla uyumlu bir şekilde satın alınabilecek olan Mobilya Müzesi konsol modelleri, klasiğin ihtişamlı şıklığını her zaman yemeklerinizde yaşamanız ve her bir yemeğin ziyafete dönüşmesi için konsollarla uyumlu olan yemek masaları tercih edebilirsiniz.

Konsolları farklı alanlarda da kullanabilirsiniz. Özellikle değişik renk seçenekleri ile modern çizgilerle birleştireceğiniz konsollar, geniş antreler için de idealdir. Konsolların vazgeçilmezi olan aynalar da oldukça şık dekorasyon ürünleri arasındadır.

Özel el işçiliği ile üretilmiş olan aynalar, en iyi şekilde detaylandırıldığı için, bu ağır ve şık havayı her zaman hissedebileceksiniz.

Konsol Aksesuarları

Konsol, başlı başına bir şıklık katan ev eşyası seçeneklerindendir. Konsolların üzerinde standart olarak etkileyici bir ayna konur.

Konsol ve ayna genelde uyumlu olan modeller arasından seçilir ve el işçiliği bu iki üründe en üst düzeydedir. Konsollar sadece üzerinde biblolar ve değerli aksesuarların bulunduğu alanlar değildir. Aynı zamanda yemek takımları ve diğer sofra gereçleri de bu alanlarda depolanabilmektedir.

Bu nedenle yemek odasına konsol seçimi yapılırken, öncelikli olarak ihtiyaç analizi yaparak karar vermek doğru olacaktır. Küçük bir odayı kaplayacak büyüklükte bir konsol, hoş bir etki yaratmayacaktır.
Çocuklara Miras Kalacak Tasarımlar

Mobilya Müzesinde her biri sınırlı sayıda ve özel olarak üretilen konsollardan satın alarak, asırlar boyu ailenizi temsil edecek değerli bir eşyaya kavuşabilirsiniz.

El işçiliğinin en nitelikli ve şık görünümünü yansıtacak olan konsollarla her zaman şıklığın ve zarafetin timsali olacak olan yemek odanız, çok zarif dokunuşlarla dekore edilecektir. Mobilyada kalitenin önemini bilenler el emeği olan bu tür ürünleri tercih ettiği için, her zaman en kaliteli seçimi yapmaya özen göstermektedir.

Biz de Mobilya Müzesi olarak, her zaman en iyi sonucu alabileceğiniz tasarımlarımızı en usta ellerde şekillendiriyoruz.