Alt Kategoriler

Ürün Karşılaştır (0)


Provans Kollu Sandalye
Salvador Sandalye
Amazon Sandalye

Amazon Sandalye

1.850TL

Asena Sandalye

Asena Sandalye

1.100TL

Berrak Sandalye

Berrak Sandalye

1.300TL

Bihter Sandalye

Bihter Sandalye

2.950TL

Burcu Sandalye

Burcu Sandalye

2.800TL

Çengel Burry Sandalye
Çiğdem Sandalye
Demet Sandalye

Demet Sandalye

1.850TL

Doğa Sandalye

Doğa Sandalye

1.200TL

Firdevs Sandalye
Firuze Sandalye

Firuze Sandalye

1.200TL

Hatem Sandalye
Hayal Sandalye

Hayal Sandalye

1.600TL

Karanfil Sandalye
Menekşe Sandalye
Provans Kolsuz Sandalye
Rönesans Sandalye
Zambak Sandalye

Zambak Sandalye

2.850TL

Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)
Yemek Odası

Klasik Yemek Odası

Yemek Odası

Evlerde özellikle en sık kullanılan alanlardan biride yemek odasıdır. Bu nedenle yemek odası takımları için ihtiyacınız olan her türlü mobilya seçeneğinden avangart tarzı kullanmak istediğinizde aradığınız seçenekleri kategori içerisinde bulabilirsiniz. Saray ihtişamını evinizde kullanmak için aradığınız şık ve kullanışlı mobilya seçeneklerini sitemizde bulabilirsiniz.

Kategori içerisinde yemek odası konsolları, yemek masaları ve sandalye modelleri yer almaktadır. farklı çizgilerde hazırlanan mobilyalar ile misafirlerinizi ağırlamak için hazırlayacağınız yemek odasında ahşap ve dikkat çekici mobilyalara yer verebilirsiniz. Oymalı ahşap ile yapılan üretimler sayesinde seçeceğiniz her mobilya bulunduğu alandaki dekorasyonun daha etkileyici sonuçlar vermesini sağlamaktadır.

KlasikYemek Odası Mobilyaları

Klasik ve modern tarzın dışında geçmişte saraylarda kullanılan mobilyaların günümüzdeki uyarlaması olan avangart tarzında seçimler yapmak isteyenler klasik yemek odası mobilyaları için sunduğumuz seçenekler arasından seçim yapabilirler.

Yemek odanızın boyutlarına göre seçeceğiniz geniş ve dar mobilyalar ile kullanım alanını en iyi şekilde değerlendirme imkanı bulabilirsiniz. Özellikle oymalı modellerde altın varaklı seçimler daha zengin bir görünüm oluşturmanızı sağlamaktadır.

Yemek Odası Konsol Modelleri

Yemek odasında daha fazla alana sahip olmak ve eşyalarınızı düzenli bir şekilde konumlandırmak için ihtiyacınız olan konsol modelleri sitemizde yer almaktadır. yeni ürün seçeneklerimiz sayesinde daha farklı seçimlerde yapma imkanı bulabilirsiniz. İki aynalı olacak şekilde hazırlanan yeni Asos konsol modelimiz yemek odanızda etkileyici bir ortam oluşturmanızı sağlayacaktır.

Daha geniş yemek odası için Baysal konsol modelimiz üç aynalı olarak tasarlanmıştır. Geniş boyutu ve çok sayıda kapaklı dolabı sayesinde yemek odanızın hem düzenli hem de şık görünmesine yardımcı olmaktadır. Daha küçük alanlar için Bellisimo konsol modelimizde sitemizde yer almaktadır.

Yemek Masası Modelleri

Yemek masası seçimlerinizde odanızın boyutlarına göre dikdörtgen veya oval şekilde hazırlanmış olan yemek masası modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Farklı renklerde ve boyutlarda hazırlanmış olan masalarımız saray ihtişamını evinize taşımanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Avangart tarzı kullanmak isteyenler daha çok yalı, köşk, saray ve villa gibi büyük ve ihtişamlı yapılar için tercih edilmektedir.

Aynalı konsollar ile birlikte daha şık görünümler elde edeceğiniz gibi yalnız kullanım ile de şık masalara sahip olabilirsiniz. Dekorasyonunuza uygun şekilde farklı renk seçimleri ile uyum sağlayacak sandalyeleri kullanabilirsiniz. Porselen yemek masası ile de oldukça etkileyici bir masaya sahip olabilirsiniz.

Yemek Odası Sandalyeleri

Yemek masası alırken ihtiyacınız olan sayıda yemek masasına uyumlu sandalye alarak bu şekilde takım halinde kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz modelden istediğiniz sayıda alım yaparak bu şekilde misafirleriniz için yeterli alana sahip olabilirsiniz. Sandalyelerde ahşap ve gösterişli modellerimiz bulunduğundan seçtiğiniz masaya göre alım yapabileceğiniz gibi evinizde bulunan yemek masasına uygun tercihlerde yapabilirsiniz.

Yeni ürünlerimiz ile sezona ön plana çıkan seçimler yapmanıza yardımcı olmaktayız. Bu konuda özel seçimler yapmak isteyenler kategori içerisinde yer alan modelleri bir arada görüntüleyerek daha fazla bilgi alabilirler. Her ürünümüz için fiyat bilgisi almak için sistemden sipariş verirken bilgi alabilirsiniz.

Saraylara Yakışır Yemek Odası Takımları

Evinizi dekore ederken aradığınız her mobilya seçeneğini sitemizden bularak kolayca satın alabilirsiniz. Ürünlerimizde birinci sınıf ahşap kullanılarak daha dayanıklı ve kaliteli seçimler yapılmasını sağlıyoruz. Aradığınız renk ve model seçeneklerinde yemek odaları için pek çok farklı seçeneği bir arada bularak bu şekilde uygun olanları satın alabilirsiniz.

Saraylarda kullanılan mobilya tarzına uygun şekilde yapılan üretimler ile bu alandaki ihtiyaçların karşılanmasına eşsiz modellerimiz ile kesintisiz hizmet veriyoruz.