Bu kategoride ürün bulunamadı.

Yatak Odası Takımları

Klasik Yatak Odası Takımları

Yatak Odası Takımları

Mobilya Müzesindeki yatak odası takımları yatak odanızdan çıkmamanızı sağlayacak kadar mükemmeller. Kaliteyi şıklıkla birleştiren tasarımcılarımız, aynı zamanda konforunuzu da ön plana çıkarmaktadır.

Yatak odası ve giyinme odası ayrı bir şekilde düşünüldüğü için, yatak odası takımları parçaları;

-           -         Karyola,
-          Yatak başı,
-          Makyaj masası,
-          Makyaj sandalyesi,
-          Ayakucu,
-          Makyaj aynası,
-         
2 komodinden oluşmaktadır.

Bazı modellerde puflar da bulunmakla birlikte, elbise dolabı için ayrı sipariş verilmesi gerekmektedir. Elbise dolapları da yatak odası takımlarıyla uyumlu şekilde olabildiği gibi, sipariş üzerine istenilen büyüklükte yapılabilmektedir.

Yatak Odasında Mobilya Müzesi Kalitesi

Tüm ürünlerimiz, 1.sınıf fırınlanmış gürgen ve yüzde 100 masif el oymasından üretilmiştir. 28 DNS sünger kalitesiyle, birinci sınıf aksesuarlar kullanılmaktadır.

Ürünlerimizde kullanılan kumaşlar, en lüks markaların kumaşlarıdır ve Avrupa’dan ithal edilmiştir. Bu nedenle her malzememizin detayında kaliteyi ve lüksü görmeniz mümkün olmaktadır. Sınırlı sayıdaki ürünlerimiz ve her geçen gün yeni dizayn ettiğimiz el emeği ürünlerimizle yatak odalarını krallara layık bir lüksle döşemek isteyenlere hizmet veriyoruz.

Kaliteli ve birinci sınıf yatak odası takımları ile her zevke hitap eden ürünlerimizde birinci sınıf el işçiliği ile oyulmuş ahşabın en etkileyici görüntüsüne ulaşabilirsiniz. Yatak odası takımlarımız için dilerseniz Lamborghini yataklar da satın alabilirsiniz ve eksiksiz bir yatak odası dizaynını ortaya çıkarabilirsiniz.

Karyola

Yatak odasının en konforlu olması gereken bölümü yataklar, 180x210x150 ölçülerinde olup dilediğiniz ölçüde ürün üretilmektedir.

Birbirinden şık karyolalar arasından seçim yaparken dilerseniz Tiffany karyola ile lüksü sonuna kadar yaşayabilir, daha sade bir model istediğinizde ise Poseidon yatak odası takımı ile el işçiliğinin en güzel örneklerini yatak odanızın detaylarında sergileyebilirsiniz.

Her koşulda konforlu ve şık olacak olan yatak odalarınız, birbirinden kaliteli malzemelerden yapılmış karyolalar ve yatak başlarıyla keyifli bir uyku çekmenizi sağlayacaktır. Maskülen stili seviyorsanız Şampleno yatak odası takımı ile yatak odanızı bir tapınağa dönüştürebilirsiniz.

Makyaj Masası ve Sandalyesi

Mükemmel bir ayna, kişisel bakımınızı sağlayacağınız yatak odanızın merkezinde makyaj masanızın üzerinde yer almalıdır.

Makyaj masası ve sandalyesi, yatak odası takımlarının en önemsenen detaylarındandır. Özellikle hanımların önem verdiği bu bölümde uyum içinde olması gereken malzemeler, en iyi şekilde depolanabilecek ürünlerinizi iyi bir şekilde yerleştirmeniz, mücevherlerinizi en iyi şekilde depo etmeniz için çift güvenlikli şekilde üretilmiştir.

Makyaj masası, yatak odası takımının en önemli parçalarından biridir. Bu nedenle istediğiniz takımı satın alırken, bu parçaya da dikkat etmeniz gerekmektedir.

Komodin

Karyolaların yapışık parçaları gibi görünen komodinler, neredeyse olmazsa olmaz ürünlerdir. Küçük ya da büyük modeller yatağınızın iki yanında elinizin altında olması gereken ürünlerin bulunmasını sağlamaktadır.

Mobilya Müzesi komodinler, kişiye özel yatak odası dekorasyonlarında her zaman tercih edilmektedir. Tek çekmeceli ya da üç çekmeceli modellerle genelde minimal tasarımlar olan bu ürünler, yatağınızın iki yanında yer alacaktır. Komodin çeşitleri de yatak odası modelleri arasından tercih edilmektedir. Ayrı bir komodin yaptırmak isterseniz, istediğiniz boyutta üretim yaptırabilirsiniz.

Tabi dilediğiniz ürün çeşitleri arasından da birbirinden şık modeller için bizimle iletişime geçerek mekanınıza özel tasarım yaptırabilirsiniz.

Puf ve Ayakucu

Puf ve ayakucu modelleri son yılların trendlerinden biri haline geldi ve istisnasız tüm yeni gelinlerin evlerini süslemeye başladı.

Puf ve ayakucu modellerimiz bazı yatak odası takımlarında vardır ve talebiniz halinde her yatak odası takımı için kullanılabilirsiniz. Geniş yatak odalarının vazgeçilmez aksesuarı olan ayak uçları, özellikle açık renkler ve mor, bordo tonlarında kullanılmaktadır.

Perde ve halılarla uyum içinde olan bu ürünlerin en sevilen renkleri arasında olan toz pembe ve pudralar da her zaman tercih edilmektedir. En beğenilen ürünlerden olan ayakucu dışında, puflar da çok tercih edilmektedir.

Yatak Odası Dolapları

Yatak odası dolapları için mekana uygun tasarım oldukça önemlidir. Bu nedenle mekanınızın ölçüleri ve ihtiyacınıza uygun olan tasarımların yapılması söz konusu olmaktadır.

Yatak odası dolabı çeşitlerimiz de, yatak odası takımlarıyla uyumlu bir şekilde üretilmektedir. İsterseniz iki kapılı, isterseniz altı kapılı olarak yatak odası takımlarınızı  tamamlayacak olan dolaplarınızı tasarlayabilir, istediğiniz modeli kendinize özel tasarlayıp, yaptırabilirsiniz.