Ürün Karşılaştır (0)


Gülfem Sandalye
Hazar sandalye
Hazar sandalye minderli
Provans Kollu Sandalye
Şampleno sandalye
Asu Sandalye Hasır
Başak Sandalye
Diva Makyaj Sandalyesi
Karmen sandalye

Karmen sandalye

1.850TL

Rönesans Sandalye
Rüya sandalye
Tiffany Makyaj Sandalyesi
Yengeç Makyaj Sandalye
Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)
Sandalyeler

Klasik Sandalyeler

Sandalyeler

Makyaj masasının olmazsa olmazı sandalyeler, her zaman yatak odasının geneline hakim olan renklerle uyumlu bir şekilde tercih edilebilir.

Yatak odanızın paravanı, puf ve sandalyeleri gibi yatak başlığı da aynı renk ve modellerde olabilir. Bu modeller ve renkler için her zaman müşteri temsilcimizle görüşüp özel ürünler yaptırabileceğiniz gibi, hazır olan sınırlı sayıda ürünümüzü de kredi kartına taksitle satın alabilirsiniz.

Sandalyelerimiz her zaman bütçenize en uygun modeller arasından seçebileceğiniz konforlu ve klasik stillerden oluşmaktadır. Siz de Mobilya Müzesi sandalye modelleri arasından tuvalet masanıza en uygun sandalye ve mini koltukları bulabilirsiniz.

Makyaj Masası Sandalyesi Nasıl Olmalıdır?

Makyaj masalarında klasik olarak kullanılan sandalyeler her zaman farklı şekillerde olmuştur. Sandalyeler kullanılırken genelde;

-          Puflar,

-          Küçük sandalyeler,

-          Koltuk tipi sandalyeler,

-          Kollu sandalyeler,

-          Hasır sandalyelerdir.

Mobilya Müzesi makyaj masası sandalyeleri makyaj masasının en yakınında olan ve makyaj masasının stiline uygun olan modellerden tercih edilebilir. Birbirinden farklı sandalyelerin kullanılacağı makyaj masanız için her zaman görselliğin öne çıkacağı modelleri kullanabilirsiniz. Çünkü birkaç dakikadan fazla oturmayacağınız makyaj masalarınız için görsellik önemlidir.

Konforlu Sandalye Çeşitleri

Makyaj masası için daha konforlu modeller kullanmak istediğinizde her zaman tercih edeceğiniz ürünlerde genişliği tercih edebilirsiniz.

Bu ürünler arasında her zaman şık bir şekilde kullanacağınız sandalyelerden olan Tuğra berjer modelini tercih edebilirsiniz. Osmanlı sarayı havasını yaşayacağınız bu sandalye makyaj masasının sultanı olacağınız bakım saatlerinizi konforlu kılacaktır.

Kollu sandalyelerin de tercih edileceği konforlu makyaj sandalyeleri için her zaman öncelikli olarak yararlanabileceğiniz modeller dışında klasik sandalye tipleri de tercih edilmektedir.

Şampleno ve Diva Serisi Sandalyeler

Birbirinden şık sandalye modelleri arasında bulunan ve kadınların en çok tercih ettikleri Diva ve Şampleno serisi sandalyeler oldukça kaliteli ve şık kumaşlarıyla her zaman en iyi şekilde kullanabileceğiniz ürün seçenekleri arasındadır.

Birinci sınıf kadife ve gürgenden üretilen sandalyeler, en üstün el işçiliği kullanılarak üretilmiştir. Bu nedenle her zaman en iyi koşullarda hizmet veren ekiplerimiz mobilyalarda uzun vadeli bir kullanışlılık arayanlar için ilk seçenektir.

Mobilyalarınızı Mobilya Müzesi kalitesinden yana tercih ederseniz, öncelikli olarak torunlarınıza kalacak olan bir ürün satın almış olursunuz ve verdiğiniz ücretin karşılığını alabilirsiniz. Klasiğin en güzel modellerinden olan Şampleno sandalye ile bu şıklığı makyaj masanıza taşıyabilirsiniz.
Sandalye Modelleri Arasından Nasıl Seçim Yapılır?

Şampleno ya da Diva sandalye gibi birçok farklı sandalye modelinin şıklığını tercih etmek istediğinizde ve sandalyelerden hangisini alacağınıza karar vermeniz önemlidir.

Çünkü sandalye modelleri, odanızın genel dekorasyonuna uygundur. Bu dekorasyona uyum sağlayacak olan modelleri en iyi şekilde taşımak için odanızın renkleri ve işçilik ürünleri her zaman uyumlu olmalıdır.

En sevilen sandalye modellerinden olan Diva sandalye gibi bir modeli Tiffany makyaj masasında kullanmanız hoş bir uyum sağlamayacaktır. Bu nedenle seçim yaparken mevcut seçeneklerinizi de iyi değerlendirmeniz gerekecektir.
Özel Tasarım Sandalyeler

Birbirinden şık sandalyelerimiz arasından beğendiklerinizi istediğiniz sayıda ürettirebilirsiniz ve istediğiniz farklı bir ürün varsa, bu ürünü en özel ekiplerimiz için ürettirebilirsiniz.

Sandalye modelleri arasından her zaman istediğiniz ürünü tercih ederek, en ekonomik koşullarda ürettirebilirsiniz. İstediğiniz sandalyeleri üreten tasarım ekibimiz, el işçiliği ile üretilen ürünlerin en hızlı şekilde teslimatını sağlamaktadır.

Bu sayede en ekonomik koşullarda destek alabileceğiniz özel tasarım ürünler, her zaman en üst segment malzemelerden üretilerek, nitelikli bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Sandalyelerde konfordan çok estetiğin önemli olduğu makyaj sandalyeleri, her zaman yeni modelleriyle sitemizde bulunmaktadır.

Özel Tasarım Puflar

Makyaj masalarında sadece sandalyeler değil puflar da tercih edilmektedir. Daha pratik ve az yer kaplayan ürünlerden olan puflar, özellikle küçük alanlarda kullanmak için idealdir.

Şık bir giyinme odasında oldukça şık görünecek olan pufların en kaliteli kadifeden yapılmış olan modelleri ve renkleriyle eviniz kraliyet ailesinin evinden farksız olacak. Özellikle makyaj masasına saklanabilen puf modellerinin ahşap oyma sanatının en güzel örnekleriyle bezendiği puf çeşitleri ekonomik olarak satın alınabilmektedir.

Birbirinden şık tasarımların kullanıldığı Mobilya Müzesi yatak odası modelleri, her zaman kalıcı ve zamansız ürünler olduğu için tercih edilmektedir. Siz de bu kaliteyi evinizin her yerine yansıtabilirsiniz.