Bu kategoride ürün bulunamadı.

Komodin

Klasik Komodin

Komodin

Yatak odasının en önemli mobilyalarından olan komodinler de odanızın genel dekorasyonuna en uygun şekilde kullanılmalıdır.

Komodinlerin en iyi şekilde kullanılması ve özel eşyalarınızın yerleştirilmesi için her zaman ihtiyacınız olan bir düzen dahilinde tercih etmeniz, görsel açıdan da en iyi şekilde kullanılmasını sağlayacaktır. Komodin seçeneklerimiz, özellikle yatak odası takımları için oldukça ekonomiktir.

Hepsini bir arada alacağınız ürünler, daha ucuza gelmekle birlikte, ayrı olarak da alabilirsiniz ve farklı modelleri birlikte kombine ederek kullanabilirsiniz. Birbirinden şık komodin modelleri arasından kaliteli seçeneklerimizi tercih edebilirsiniz.

Yatak Odası Dekorasyonunda Şık Komodinler

Birbirinden farklı yatak odası modellerinde vazgeçilmez olan komodinler, genelde iç çamaşırlarının yerleştirilmesi için kullanılmaktadır.

Birçok farklı kalitede üretilen komodinler için küçük ve kullanışlı seçenekler söz konusu olur. İki ya da üç çekmeceden oluşan komodinler, her zaman eşyaların saklanmasında kullanılabilmektedir. Makyaj masası, yatak başı ve dolapla uyumlu şekilde kullanılabilen komodinler, yatağın iki kenarında kullanılmaktadır.

Her türlü dekorasyon stili için birlikte ya da ayrı olarak kullanabileceğiniz komodinleri, yatak odanızda yeterince yer yoksa özel olarak tasarlıyoruz ve Mobilya Müzesi komodin kalitesini her büyüklükteki mekanda  kullanıyoruz.

Dekorasyonda Komodin Kullanımı

Dekorasyonda komodin kullanımı için her zaman yatak odasına dahil olan seçenekler kullanılabilir.

Kişiye özel mobilya üretimi yapan firmamızdan istediğiniz zaman en özel detaylarla süslenmiş mobilya modellerini satın alabilirsiniz ve sınırlı sayıda olan bu ürünlerle yatak odanızın kraliçesi olduğunuzu görsel olarak da hissedeceksiniz. Yatağın iki yanında kullanılan ve iç çamaşırları, kişisel malzemeler gibi ürünleri saklayacağınız bu alanı işlevsel bir şekilde kullanabileceksiniz.

Birbirinden şık Mobilya Müzesi ürünleri ile yıllara meydana okuyan bir yatak odasına sahip olabilirsiniz. Kaliteyi her zaman tercih edenler için tasarladığımız ürünlerimizle, sınırlı sayıda bir şıklık yaşayabilirsiniz.

Komodin Çeşitleri

Yatak odalarında kullanılan komodinler için sade bir model istediğinizde Class komodin tercih edebilirsiniz. Oldukça geniş bir çekmecesi olan bu komodinler, her türlü dekorasyon için güvenle kullanılabilir.

Gösteriş ve lüksten vazgeçemeyenler ise Şampleno komodin çeşitlerini tercih ederek yatak odalarında el işçiliğinin en güzel örneklerini sergileyebilirler. Komodinleri birçok farklı yatak odası takımıyla birlikte kullanabilir, şık seçenekleri her zaman yatak odanızın detaylarını süslemek için tercih edebilirsiniz.

Komodinlerin en iyi şekilde kullanılması ve ihtiyacınıza uygun bir şekilde üretilmesi sürecinde her türlü tasarım desteğini vererek, en iyi üretimi ve el işçiliğini kullanmaktadır. Ahşap oyma sanatının en iyi ustalarıyla çalışan ekibimiz, ihtiyacınız olan her an size destek verecektir.

Özel isteğiniz doğrultusunda üretebileceğimiz ürünlerle her zaman en iyi şekilde sağladığımız müşteri memnuniyetimiz sizi de cezbedecektir.

Kişiye ve Duruma Özel Tasarımlar

Her zaman kişiye ve mekana uygun tasarımlarla yararlanabileceğiniz ürünlerimizi torunlarınıza bırakacağınız kalitede ürettiğimiz için güvenle satın alabilirsiniz.

Birbirinden farklı modeller arasından beğeninize uygun olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Üstelik hayallerinizi gerçekleştirmek isterseniz, o çok özendiğiniz mobilyaları sizin için üretiyor. İstediğiniz ürünü sadece size özel üreten firmamız, kişiye ve mekana uygun tasarımlar yaparak kaliteyi yıllarca yaşayabilirsiniz.

Lüks Komodinler

Birbirinden şık komodin çeşitlerinden olan Sampleno Beyaz Komodin ile kendinizi evinizin kraliçesi haline getirebilirsiniz.

Saraylara layık mobilyaların bulunduğu komodin seçenekleri için bu bölümümüzdeki ürünlerimizin el işçiliği kalitesini inceleyebilirsiniz. Ayrıca her geçen gün yeni eklenen sınırlı sayıdaki ürünlerimizle yeni ürünlerimizi de takip edeceğiniz gibi, sizin için özel üretilecek olan mobilyaları satın alabilirsiniz.

Lüks ve şık tüm mobilya ürünlerini her zaman kalitenin adresi olan Mobilya Müzesi aracılığıyla satın alırsanız, en iyi fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz ve her zaman uzun vadeli bir alışveriş yaparsınız.

Kaliteli ürünlerin her zaman uzun ömürlü ve güvenilir olduğunu bilen tasarımcılarımız, üretim süresince her zaman en üst düzeyde hizmet vermektedir.

Özel Tasarım Komodin

Bir türlü aradığınız komodini bulamıyorsanız, özel sipariş verebilirsiniz. Nasıl bir ürün istediğinizi bizimle paylaşarak, en kısa sürede size özel tasarımımızın ortaya çıkış sürecini bekleyebilirsiniz.

Mekanınıza özel tasarımlarınızı en iyi koşullarda üreten ekibimiz, profesyonellik ve kalite konusunda ödün vermeden çalışmaktadır. İhtiyacınıza uygun olan özel komodin tasarımı için her zaman zanaatkarlarımızın usta ellerinden çıkmış ürünleriniz, evladiyelik olarak kullanmanız için size sunulacaktır.