Ürün Karşılaştır (0)


Diva Dört Kapılı Dolap
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
Karyolalar

Klasik Karyolalar

Karyolalar

Tam takım olan yatak odası takımları modelleri arasından istediğinizi seçerken, konforlu bir yatakla birlikte iyi bir karyola da seçilmesi gerekir. Her beğeniye uygun olan ve modası geçmeyen ürünler olan modellerimizin her biri en iyi el işçiliği örneğinin yapıldığı ahşap oyma sanatının en güzel örnekleridir.

Kaliteli duruşunu her zaman görebileceğiniz ve tam anlamıyla aşık olacağınız yatak odası modellerimiz arasından birçok farklı beğeniye uygun ürün bulmanız mümkün olacaktır. Yatak odalarınız için Lamborghini Yatakları tercih edebileceğiniz gibi,  özel spreyleme yöntemleriyle yapılan varak desenlerden faydalanabilirsiniz.

Yatak odası için birçok farklı aksesuar kullanabilirsiniz ve bu aksesuarlar sayesinde istediğiniz lüks etkiyi her an yaşayabilirsiniz. Yatak odasının en önemli aksesuarlarından olan karyolalar, farklı boyutlar için uygun olarak yapılmış ve özel olarak üretilmiş sınırlı sayıda olan ürünlerdir.

Karyola modelleri arasından hangisini isterseniz, en kısa sürede ulaşabilirsiniz ve birbirinden şık bu modeller için hayallerinizi süsleyecek olan yatak odasına sahip olabilirsiniz. Yatak odası dekorasyonunda en önemli detaylardan olan karyola seçiminiz için tam ortopedik yataklar ve diğer karyola grubu seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

El İşçiliği ile Özenle Yapılmış Karyolalar

Kaliteli bir karyola arayanlar ve konfora önem verenler için Mobilya Müzesi karyola çeşitleri, en güzel tasarımlarıyla göz dolduruyor.

Odanızın dolu ve şık bir görünüme kavuşması için hak ettiğiniz şıklığa ulaşabilir, her zaman modasını sürdürecek olan birbirinden güzel detaylarla üretilmiş eşsiz karyolalara ulaşabilirsiniz. Birbirinden şık şekilde tasarlanan tüm ürünler, el işçiliğinin en güzel örnekleriyle detaylandırılmıştır.

Her biri sanatsal değer taşıyan ve geleneksel Türk ahşap oymacılığının birer örneği olan ürünlerin yatak başları ve kenarları özenle işlenmiş, temaya uygun olarak boyanmıştır. Evinize hak ettiği değeri vererek görsel açıdan harika bir seçim yaparken, konforunuz için de kaliteyi tercih etmiş olacaksınız.

Özel Tasarım Ürünler

Mekana ve kişiye özel tasarımlarla, sizin için en iyi ürünü üretmeyi hedefledik. Birbirinden farklı modeller arasından beğendiklerinizi ya da özel olarak tasarlanacak olan mobilyalarla kendi stilinizi yansıtarak özel tasarım yaptırabileceğiniz ürünleri ortaya çıkarıyoruz.

Kalitenin adresi olan Mobilya Müzesi, birinci sınıf malzemeler ve işçilikle her zaman ihtiyacınız olan zamanda ürünlerinizi size teslim eder. Hayalini kurduğunuz tüm eşyaları gerçeğe dönüştüren tasarım ekibimiz ve zanaatkarlarımız, yıllara meydan okuyan tasarımlarla mükemmel bir sonuç elde etmek ve sizi memnun etmek için çalışmaktadır.

En güzel mobilyalar, kişiye özel mobilya tasarımı gerçekleştiren ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Mekana Göre Tasarım

Mekanınız kusursuz bir geometriye sahip olmayabilir. Ama bu iyi bir şekilde dekore edilemeyeceği ve istediğiniz ürünleri kullanamayacağınız anlamına gelmiyor. Birbirinden şık ürünler, mekanınızın ölçülerine uygun olacak şekilde tasarlanma ve üretilmektedir.

Tüm yatak odası mobilyaları ve aksesuarları mekana özel tasarım uygulamalarıyla kaliteyi her yerde yaşamanızı mümkün kılıyor. Geometrik olarak özenle ölçülen ve mekan için en uygun boyutlardaki ürünleri ortaya çıkan ekibimiz, yıllarca modası geçmeyecek olan ürünleri sizin için üretiyor.

Eski ve yeni tüm el işçiliği çizgilerini Mobilya Müzesi kalitesinde uzun yıllar yaşayabilirsiniz ve evinizin şıklığını her yerde yaşayabilirsiniz.

Konforlu ve İşlevsel Mobilyalarla Tam Uyum

Karyolaların görsel açıdan kusursuz görünmeleri, konforlu olacakları anlamına gelmediği için, çoğu üründe konfor ve kullanışlılık görülmez. Bu nedenle istenilen mobilyalar kullanışlı olmadığı gerekçesiyle satın alınamayabilir.

Firmamız bu durumu çok iyi bildiğinden karyola tasarımlarını en iyi kalitede ürettiği malzemeler ve uygulamalarla gerçekleştirmektedir. Diğer mobilyalarınızla en iyi uyumu sağlayan karyolalar, özellikle yatak başlarındaki detaylarda, şıklık, konfor ve güveni öne çıkaran malzemeler ve tasarımlarla öne çıkmaktadır.

Kişiye ve mekana uygun tasarım için her zaman en iyi detayların kullanıldığı Mobilya Müzesi karyola modelleri isterseniz yatak odası, isterseniz çocuk odası karyolaları yaptırabilirsiniz ve her zaman kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Uzun Vadede Ekonomik Fiyatlar

Fiyat olarak ilk bakışta size yüksek gelse de, kalitesiz bir ürün aldığınızda birkaç yıl sonra ya da taşındığınızda bu ürünü kullanamazsınız. Çünkü parçaları kısa sürede kullanılmaz hale gelerek bozulabilir.

Mobilya Müzesinde ise böyle bir durum söz konusu değildir. Çünkü aldığınız tüm ürünler kaliteli ve garantilidir ve problemsiz bir şekilde uzun yıllar kullanabilirsiniz. Bir kere alıp kalıcı bir şekilde kullanabileceğiniz karyolalar için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.