Alt Kategoriler

Ürün Karşılaştır (0)


Elips Puf

Elips Puf

4.500TL

Gülfem Sandalye
Hilal bench

Hilal bench

2.749TL

Lamborghini Daytona Yatak 90x190
Lamborghini Monza Yatak 90x190
Lara Bench

Lara Bench

1.450TL

Menekşe bench
Şampleno bench

Şampleno bench

2.250TL

Valeri Bench

Valeri Bench

2.750TL

Venesa puf

Venesa puf

2.489TL

Venesa puf-kapitone
Venesa Puf-Varak
Yuvarlak oymalı puf
Ada bench

Ada bench

2.100TL

Alya bench

Alya bench

2.500TL

Asu Sandalye

Asu Sandalye

1.320TL

Asu Sandalye Hasır
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 43 (3 Sayfa)
Yatak Odası

Klasik Yatak Odası

Asil Ve Gösterişli Yatak Odaları

Yaşam alanlarımızda konfora ve dinlemeye olan ihtiyacımızı karşılamak için özel olarak ilgi gösterdiğimiz yatak odası mobilyalarını tutku ve keyifle tasarlıyor ve sizlerle buluşturuyoruz.

Yatak odası takımları incelikli bir yaklaşımla tasarlanmalı, konforlu ve kullanışlı olmalıdır. Bir yatak odasında olması gereken her mobilya, aksesuar ve detayı özel olarak düşünüyor, emek ve incelikle tasarlıyor, kaliteli malzemeler ve işçilikle üretiyoruz. Ürünlerimizin piyasadaki diğer tüm ürünlerden bir farkı vardır; biz klasik mobilyaların o çekici ve muhteşem çizgilerini yenilikçi yaklaşımlarla harmanlayarak özgün ürünler olarak ortaya koyuyoruz.

Bizim için mobilya bir eşyadan çok daha öte, sanat ve tasarım zevklerini yansıtan birer objedir. Ürünlerimiz şık, gösterişli ve havalı olduğu kadar kullanışlı, konforlu ve uzun ömürlüdür. Bütün malzemeleri birinci sınıf olarak seçerek üretim yaptığımız ve üretimde en çok el işçiliğine önem verdiğimiz için kalitemiz tartışılmazdır.

Yatak Odası Takımlarımız

Yatak odası takımlarımızın her biri kendine has bir atmosferi olan eşsiz parçaların bütünlüğünden oluşan koleksiyonlardır. Lüksü ve ihtişamı yatak odalarına entegre ederek yaşam alanınızın belki de en önemli olan kısmını muhteşem bir yere çeviriyoruz.

Yatak odası takımlarımızın her biri farklı zevklere ve dekorasyon algısına göre oluşturulmuştur. Sade ve şık dekorasyonları sevenlerden gösterişi ve ihtişamı yaşamak isteyenlere kadar herkes için yatak odası takımlarımız mevcuttur.

Takımlarımız arasında en çok beğenilen ve adeta hayranlıkla seyredilen Şampleno yatak odası takımı gösterişi ve royal çizgileri bir arada sunan eşsiz bir koleksiyondur. Muhteşem mavi kadife kumaşı tutkuyu ve dinginliği bir arada sunarken aşık olacağınız ahşap mobilyalar zenginliği ve özel zevkleri yansıtıyor. Mobilyalar %100 el işçiliği ile imal edilen, 1. Sınıf gürgenin büyüleyici el oyması ile yeni bir yaşam bulduğu tasarımlar olarak öne çıkıyor. 

Zenginliği ve ihtişamı iliklerinize kadar hissettirecek Şampleno yatak odası takımı ile yatak odalarınızı saraya çevirebilirsiniz.

Makyaj Masaları

Kadınların güne muhteşem başlamaları için özel olarak tasarlanmış ve güzelliklerini ortaya koymalarına yardımcı olan makyaj masalarımız her türlü zevk ve ihtiyaç duyulabilecek her fonksiyon göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Makyaj masalarımız yatak odalarınıza uyum sağlayacak renklerde tasarlanmakta, 1. Sınıf el işçiliği ile imal edilmektedir.

Makyaj masalarımız arasında yumuşacık çizgileri, gösterişli ve şık ambiyansı ile en çok beğenilen ürünlerimiz arasında yer alan Sultan makyaj masası yatak odalarınıza getirdiği şıklığın ve mükemmelliğin yanı sıra fonksiyonel oluşuyla da kullanıcıya büyük faydalar sağlıyor. Eşsiz aynaları, kullanışlı ve şık çekmeceleri, sağlam ve güçlü ahşap yapısıyla her kadının sabah kendisini görmek isteyeceği Sultan makyaj masası ile güne asil ve görkemli bir başlangıç yapın.

Komodinler

Yatak odalarının minik kahramanları komodinler asalet ve gösterişle buluşuyor. Yatak kenarlarında yer alan ve çok fonksiyonlu kullanım özelliği sunan komodinler Mobilya Müzesi farkıyla eşsiz çizgi, renk ve desenlerle yatak odalarınıza geliyor. Her biri 1. Sınıf ahşaptan el işçiliği ile imal edilen komodinlerimiz düğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi özel olarak tasarlanmaktadır.

Komodin modellerimiz içinde en çok beğenilen tasarımlardan birisi olan Amazon komodin incelikli zevklerimiz ve özel tasarım ilkelerimizi yansıtan en güzel örneklerden birisidir. Çizgileri, duruşu ve oyma kısımlarıyla gösterişi ve zarafeti bir arada sunan Amazon komodin yatak odası takımları ile muhteşem bir uyum sağlamaktadır. Her türlü dekorasyon ile uyum içinde görünecek olan Amazon komodin ve diğer tüm ürünlerimiz için sayfamızı incelemeyi unutmayın.

İnce ve özel zevkleri yansıtan yatak odası mobilyalarımızla gösterişi ve zarafeti yatak odalarınıza getiriyoruz. Klasiklerden vazgeçemeyen müşterilerimiz için ürettiğimiz özel koleksiyonlarımız yatak odalarınızı saraylara çevirecek.