Ürün Karşılaştır (0)


Harem Yan Sehpa

Harem Yan Sehpa

2.800TL

Lareina Çay Seti Sehpa
Lona Çay Seti Sehpa
Mihrimah Sultan Çay Seti Sehpa
Nice Çay Seti Sehpa
Zambak Hasırlı Yan Sehpa
Açelya Yan Sehpa
Damla Yan Sehpa
Şahmat Sehpa

Şahmat Sehpa

3.500TL

Sini Fiskos Sehpa
Tina Yan Sehpa

Tina Yan Sehpa

3.000TL

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)
Sehpa

Klasik Sehpa

Zigon Sehpa,Yan Sehpa

Öyle bir özellik düşünün ki bütün mobilya takımlarında tamamlayıcı bir görev ve fark yaratan bir ayrıcalığa sahip olsun. Ortada, kenarda ve dilediğiniz yerde kullanım avantajları ile birlikte, görsel etkisi ve avantajları, bu mobilya unsurlarını çok daha dikkat çekici hale getiriyor. Genellikle ahşap modellerin zarif işçilik ve bütünleştiği noktalar, güzel ve kaliteli bir boya ile desteklendiğinde, koltuk takımına son derece uyumlu bir yapı oluşturabiliyor. Günlük ihtiyaçların gereksinimi olan sehpaların, aynı zamanda görsel olarak da çok önemli özellikleri olduğunu biliyoruz. Gerek orta gerekse de yan seçenekleri ile birlikte, detayları ince işçiliğinde gizli ve saklı olan muhteşem çalışmalar, evinizin tüm eşyalarıyla muazzam bir bütünlük yakalıyor.

Ürünleri ile çarpıcı sonuçları ortaya koyan ve takip eden herkesi büyülemeye başaran mobilya müzesi, birbirinden şık Sehpa modeli ile hak ettiği örgüyü ve değeri gösteriyor. Metalik ahşap destekli, görüntü olarak da şık bir bütünlük oluşturan bütün modeller, sadece bir boya dokunuşu ile birlikte adeta element yapısını değiştiren bir kimlik ortaya koyuyor. İnce işçiliğin her dönemde insanlar tarafından karşılık gören bir unsur olduğunu söylemeliyiz. Gerek geniş hacmiyle gerekse de zarafeti duruşuyla birlikte bu muhteşem yapıların, evimizde ve hayatımızda çok önemli bir yere sahip olduğunu söyleyebiliyoruz. Dört ayağının simetrik yapısının yanı sıra, kare, dikdörtgen ve oval katılımlarla birlikte görsel bir bütünlüğe hizmet eden modeller, dayanıklı yapısıyla da özelliğini ve farkını insanlara hissettiriyor. Klasik koltuk takımlarının ahşap çerçeve çizgileri ile uyum halinde olan modeller, şüphesiz ki ayrılmaz bir bütünün parçası şeklinde yorumlanıyor. Daha modern tercihlerinize yol gösterecek ve ışık saçacak modeller de mevcut.

Harem Yan Sehpa

Spiral şeklinde takviye ile ayakların görsel şölenini yakından görmek isterseniz, baştan sona işçiliği detaylı bu model, evinize ne kadar zenginlik kattığını daha net gösterecek. Fizik kurallarını en iyi şekilde temsil eden yapısı, yere sağlam bastığı gibi merkezdeki desteği daha farklı kılan dört spiral yedek ayak konumundaki çalışmalar, bu model sehpaya gerçekten önemli bir ayrıcalık katmış durumda. Son derece uygun fiyatlı fakat büyük bir çalışma eseri olarak kendini gösteren Harem Yan Sehpa renk konusundaki tercihlerinizle beraber, koltuk takımlarınızla özdeşleşmiş bir model oluşturabilir. Gerek ayak kısımlarına gerekse de üst ve yan kısımlarındaki senkronize süslemeler, ahşap işçiliğinin geldiği noktayı görmemize yardımcı oluyor.

Sehpada Ahşap Farkı

Son derece dayanıklı malzemeden yapılması sebebiyle, özellikle klasik takımlarınızı yakaladığı bütünlük, bu modelin yıllarca size hizmet etmesine yardımcı olacak. Kullanmaktan keyif alacağınız mekânlarınızı daha bir renkli ve zevkli hale getirecek bu muazzam seçenek, mobilya müzesi avantajlarıyla beraber önünüze gelmiş durumda. Bir yaşam tarzını mobilya modası ile açıklamak, tercihleri ise bu yeni konseptler ile desteklemek, bayanların seçici özelliğine kalmış bir durum. Göz kamaştırıcı uygun fiyatlı fakat kalitesinden hiçbir zaman şaşmamış olan yan sehpa modellerinin, evinize, salonlarınıza renk katacağını bu modellerle daha net görebiliyoruz. İnce, detaylı ve kapsamlı çalışmalarla emeğinin karşılığını almış olan uzmanlar, ortaya koydukları tasarımlarla birlikte gerçekten üretim ve renk katan bir sistemi destekliyor.

Valeria Orta Sehpa

Klasik kelimesi muazzam bir direnç ve potansiyel oluşturuyor. Mobilya sektöründe yıllardan beri kalitenin sembolü olan bu kavram, özellikle ahşap mobilya seçeneklerinde daha fazla ön plana çıkmaktadır. Üzerinden başlayıp aşağı doğru inen dört ayaklı onları birleştiren muazzam süslü bütünlükle fark yaratan Valeria Orta Sehpa gerçekten övgüyü hak eden muazzam bir çalışma. Bu ürün, her bir santimetre karesini özenle hazırlanmış süslerle ayrı bir kimlik kazanmış durumda. Ahşap işçiliğinin insanların içini ferahlatan yönüyle kullanım konusundaki avantajları da bir bütünlük içerisindedir. Milenyum renk boya tarzıyla birlikte klasik takımlarınızla uyum halinde olacak bu muhteşem sehpa seçeneği, hem yaşam tarzını yansıtıyor hem de tercihlerinizi ne kadar doğru ve isabetli olduğunu gösteriyor.
Kaliteli Sağlam ve Uygun Fiyatlı Sehpa

Konuklarınıza gururla sunacağınız büyük bir sanat eseri görünümündeki muhteşem eşya, mobilya sektörü adına gerçekten bir çalışma başarısı. Dayanıklılığından asla endişe etmeyeceğiniz kaliteli araç kullanımı, hem süslü malzemeyi uzun süre sağlıklı tutuyor hem de verimli kullanıma muazzam bir altyapı hazırlıyor. Cazip fiyatları ile beraber hazırlanmış yeni ve özel sezon ürünleri, 2017 yılında bu muhteşem e-ticaret sistemini kasıp kavuracak. Eviniz yuvanız ve sizin için en özel mekânınız, hiç şüphe yok en kaliteli mobilya seçeneklerini sonuna kadar hak etmiş durumda. Kendinize ve konuklarınıza gereken özeni göstermek istiyorsanız, ahşap işçiliği ön planda olan mobilya seçeneklerine ağırlık vermelisiniz. Ayakları arasındaki muhteşem bağları, kuvvetli bir sanatsal çalışmaya destekleyen unsurlardan. Bu güzel sehpa evinizin her yerinde ve özellikle de koltuk takımlarının ortasında muhteşem bir duruş sergileyebilir.