Alt Kategoriler

Ürün Karşılaştır (0)


Chubby Zigon Sehpa
Çiğdem Berjer

Çiğdem Berjer

5.000TL

Damask Berjer
Damla Yan Sehpa
Defne Sehpa

Defne Sehpa

2.750TL

Deri Moda Berjer
Dildar Berjer
Erguvan Sehpa

Erguvan Sehpa

2.750TL

Ezgi Berjer

Ezgi Berjer

6.000TL

Feza Berjer

Feza Berjer

6.900TL

Fulya Sehpa

Fulya Sehpa

2.750TL

Gelincik Sehpa

Gelincik Sehpa

2.750TL

Gözde Berjer
Güliz Berjer

Güliz Berjer

5.500TL

Hilal Berjer

Hilal Berjer

8.400TL

Hümayun Berjer
Jaglina Berjer (Beyaz)
Jaglina Berjer (Krem)
Kozalak Berjer

Kozalak Berjer

6.600TL

Kuğu Berjer

Kuğu Berjer

6.900TL

Gösterilen: 41 ile 60 arası, toplam: 88 (5 Sayfa)
Oturma Odası

Klasik Oturma Odası

Oturma Odası Mobilyalarında Lüks Ve Zarafet

Form, zarafet ve lüks görünümü birleştirerek zengin ve şık mobilyalar üreten Mobilya Müzesi, oturma grubu mobilyalarında fark yaratmaya devam ediyor. Her geçen gün yepyeni tasarımlar ve muhteşem çizgiler ortaya koyuyor, ilham veren dokunuşlarla evlerinizi yeniden yaratıyoruz.

Klasik Mobilyanın Zarafeti

Oturma odası mobilyalarımızın her biri kendi öyküsü olan, yaşayan ve yaşatan tasarımlar olarak üretilmektedir. Çizgi, doku ve desenlerimizle fark yaratmakta ve sıra dışı, lüks, zamansız tasarımlar üretmekteyiz.

Yaşam alanlarımızda en çok zaman geçirdiğimiz yerlerden biri olan oturma odası mobilyalarımız şıklık kadar konforu da ön planda tutmaktadır. Ürünlerimiz uzun süren tasarım süreçlerinin ardından üretilmektedir. Klasik mobilyaların görselliği kadar konforuna da önem vermekteyiz.

Birinci sınıf ahşap ve özel kumaşlarla oluşturduğumuz koleksiyon ve tasarımlarımız farkını hemen hissettiriyor. El oyması dokular, şık desenler ve uzun ömürlü kumaşlarla yarattığımız tasarımlar zamana meydan okuyor, klasik mobilyanın gücünü ortaya koyuyor.

Oturma Odası Mobilyalarımız

Oturma odası koleksiyonlarımızda her biri özel pek çok ürün bulunmaktadır. Yaşam alanlarınıza uygunluğu, tasarım zevkleriniz ve renk – desen – doku gibi olgularla dekorasyonunuza uyum sağlayacak olan oturma odası mobilyalarımız arasında bulunan yepyeni modellerimizle farkınızı ortaya koyun.

Sinbad Kanepe

Ürünlerimiz arasında en çok dikkat çeken kumaşlardan birisi olan kadife Sinbad kanepe ile mavinin derinliğini ve huzurunu sizlerle buluşturuyor. Daha ilk bakışta hayran kalacağınız Sinbad kanepe parlak kumaşı, el oyması ahşap kısımları ve eşsiz çizgileriyle muhteşem bir ürün.

Oturma odasındaki pek çok parça ile uyum sağlayabilen renk ve çizgileriyle Sinbad kanepe mavi, beyaz, kahverengi, bej ve vizon rengi mobilya & aksesuarlarınızla eşsiz bir uyum sağlayabileceği gibi kontrast sağlayan kırmızı, bordo gibi renkleri de ön plana çıkaracaktır.

Lareina Çay Takımı

Konuklarınızı zarafet ve gururla ağırlamanız için özel olarak düşünülmüş ve muhteşem renkleriyle akıllarda iz bırakacak Lareina çay takımı keyifli sohbetlerin vazgeçilmezi olmaya aday. Kırmızı ve yeşil renklerin kontrastını yumuşatan altın varaklı tasarımıyla lüks ve kaliteyi yaşatan Lareina çay takımı kadife dokusuyla yumuşacık ve konforlu bir oturum sağlıyor. 1. Sınıf gürgenden imal edilen koleksiyonda el oyması ahşap detaylar özel işçiliği ve gösterişi yansıtırken sade ancak gösterişli deseniyle gönüllere taht kuruyor.

Lareina çay takımı koltuk ve berjerlerinin konforu ve şıklığını; doğal rengi ve işlemeleriyle dikkat çeken bir sehpa ile tamamlıyor. Oturma odanızda bulunan pek çok mobilya ve dekoratif öğeyle kolayca uyum sağlayacak koleksiyon zengin ve incelikli zevklerin bir yansıması…

Poseidon Koltuk Takımı

Adını Yunan tanrısı Poseidon’dan alan bu eşsiz koleksiyon ihtişamı ve gösterişi zirveye çıkarıyor. Her noktasında zarafet, gösteriş ve şıklık olan Poseidon koltuk takımı sade dokusuna eklenen zengin dokunuşlarla kendisine hayran bırakıyor.

2 kanepe ve 2 berjerden oluşan Poseidon koltuk takımı kadife ve saten kumaşla kaplı döşemesini, eskitme altın varaklı detaylarıyla tamamlıyor. Hayran kalacağınız, görür görmez alışacağınız ve bir kez dokununca bir daha vazgeçemeyeceğiniz efsane koltuk takımı ile konuklarınızı eşsiz bir atmosferde ağırlayacaksınız

Oturma Odası Mobilya Fiyatları

Unutmayın, trendler değişse de, kalıcı olan ve her geçen gün daha da değerlenen zamansız tasarımlar vardır…

Yalnızca zengin ve gösterişli mekanlarda görülebilecek birbirinden şık ve asil mobilyaları daha ulaşılabilir hale getiriyoruz. Fiyatlarımız lüksü ve özel tasarımları seven herkesin ulaşabileceği şekilde belirlenmektedir. 1. Sınıf malzeme ve özel tasarım ilkeleriyle üretilmiş koleksiyonlarımız ve ürünlerimiz siz değerli tasarım severlere özel fiyat ve ödeme koşullarıyla sunulmaktadır.