Ürün Karşılaştır (0)


Lareina Çay Koltuk Takımı
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
Koltuk Takımları

Klasik Koltuk Takımları

Koltuk Takımları

Geniş, görkemli ve dikkat çekici salon bütünlüğü, ikamet alanlarına ve yaşam mekânlarına yansımış durumda. Müteahhit firmaların yükselen performansıyla birlikte, evlerin görsel zenginliği çok daha cazip sonuçlar veriyor. Böylesine sanatsal bir yapı görünümündeki evleri, elbette ki şık ve kaliteli mobilya seçenekleriyle desteklemek gerekiyor. Son dönemlerde muazzam bir çalışmanın ürünü olarak mobilya müzesi farkıyla yepyeni Koltuk takımları üretildi ve görsellere yerleştirildi. Girdiğinizde, görüp incelediğinizde ve dikkatli bir şekilde baktığınızda, hep bir modelin sanatsal özellikleri daha rahat ve kolay bir şekilde gün yüzüne çıkıyor.

Kumaş kalitesi iyi kullanılan malzemelerin her birinin özelliği ve dayanıklılığı, evinizde klasik ve sanatsal anlayışı desteklemeye devam edecek. Renk kombinasyonlarının kullanımı son derece cesur tasarımcılar tarafından destekleniyor olması, bu kanepelerde kullanılan kumaş renklerinin aslında bir bütüne hizmet etmesini sağlıyor. Pek çok ince işçiliği bünyesinde barındıran klasik ve modern takımlar, salonunuzu sanatsal bir bütünlüğe davet ediyor. Benim diye sahiplenebileceğiniz bu muazzam mekânlar, görsel olarak her türlü kaliteyi ve sanatsal çalışmayı sonuna kadar hak ediyor. Ahşap işçiliğinin mobilya bütünlüğü ve döşeme kabiliyetiyle tamamlamış olan uzmanlar, birbirinden şık ve görsel olarak ayrıcalığı alışkanlık haline getirmiş takımları evinize kazandırmaya devam ediyor.

Flora Koltuk Takımları

Koltuk takımlarının insanları en çok ilgilendiren kısmı, kanepe ve değişik ölçeklerdeki koltuk çeşitleri olmuştur. Burada işin sanatsal boyutunu ön plana çıkaran ise sehpa, abajur ve benzeri nitelikteki mobilya takviyelerinin, bu muhteşem takımlara çok şey katması olarak görülebilir. Karşımızda duran ve muhteşem ihtişamını gözle görülür ürün seçeneklerine yansıtan  Flora Koltuk Takımları ahşap işçiliğinin adeta zirve yaptığı noktayı gösteriyor.

Kanepe koltuk ve sehpa ayaklarının bir bütünlük içerisinde olması, modelin ahengini destekliyor. Kanepede kullanılan minder ve kırlent renk tezadının, bu ikili kombinasyona çok şey kattığını söyleyebiliriz. Aynı tezat klasik koltuklarda, yine minder ve kırlent seçeneklerini farklı bir renk bütünlüğü ile kaplamış durumda. Taç şeklindeki ahşap iskeletin üst kısmı, ayaklarla ve mobilyanın bütünüyle gerçekten uyum halinde. Mobilya modelleri ve fiyatları cazip olduğu gibi, böylesine önemli ve kaliteli bir seçeneğin, yıllarca size ve ailenize hizmet edeceğini unutmayın. Aradan geçen yıllar bu takımları eskitemediği gibi, klasik bütünlük ve görselliğe eklenen kullanım avantajlarıyla da farklı olmaya devam edecek. Evinize böylesine seçkin ve kaliteli seçeneklerle desteklemeye devam edin.

Poseidon Koltuk Takımı

Eğer mobilya uzmanı olarak size bir tavsiye verecek olsaydık, seçenekleriniz de abartılı görselleri göz ardı etmemenizi önerirdik. Her zaman sizinle olacak, siz yokken bile salonunuza ihtişam katacak bir model, hiç şüphe yok ki gösterişli dayanıklı ve kullanışlı olmalı. Klasik koltuk takımına yapılan vurgu, adeta milenyum renkleriyle desteklenmiş, ışıltı, parlaklık mobilya aksamı ile birlikte bütün odalar yansımış görünüyor.

Şık Salon Takımları

Son yıllarda geniş salon tercihleri, popüler bir seçenek olmaya devam ediyor. Böylesine güzel ve önemli altyapı ile birlikte geniş mekânların kaliteli seçeneklerle destekleniyor olması da bir başka avantaj. Son derece uyumlu bütünlüğü temsil eden ve kaliteli bir seçenek olarak karşımıza çıkan Poseidon Koltuk Takımları adını taşıdığı mitolojiye hizmet edercesine, renkli ve ışıltılı bir görüntüyü önümüze getiriyor. Salonlarının bu muhteşem ışıktan ve kaliteli seçenekten yararlanmasını, siz de tercih edersiniz. Üçlü kanepeler sadelik ve gösterişi bir araya toplamış gibi görünüyor. Düz minder ve sırt kısımlarının yanı sıra kırlent konusunda da oldukça zengin bir sunum karşınızda. Hem ebatları hem de renk farkı ile birlikte her bir kırlent, rahatlığını sembolize ediyor. Taç görünümündeki muhteşem iskelet bütünlüğü, kanepelerin üst kısımlarını dikkat çekici hale getirmiş görünüyor. Koltuklar ise gerçekten bu bütünlüğe son derece rahat ve kolay bir şekilde uyum sağlamış durumda. Zeminler, duvar ve tavanlar ile uyum halinde olmasını sağlayacağınız bu muhteşem takımlar, 2016 konseptine aynı zamanda 2017 yılının en kaliteli modellerine örnek olarak gösterilebilir.
Salonunuza Şık Bir Tercih

Size, ailenize, yuvanıza katkı sağlayacak bu muhteşem mobilya seçeneğinin, konuklarınıza çok şey katacağını aklınızda tutmaya devam edin. Her bir modelin marka kalitesini ve ürün gelişimini temsil ettiğini yakından görebiliyoruz. Mobilya müzesi ve ürün seçenekleri konusundaki sizin için ortaya koyduğu fırsatlar, kaliteli ahşap, dengeli malzeme ve kumaş konusunda muazzam seçeneklerle destekleniyor. Uzmanların ortaya koydukları muazzam AR-GE çalışmaları, herkesin zevkine hitap edecek yeni ürün seçeneklerine yansımış durumda. Evinizi bir yaşam mabedi haline getirmek, bu muhteşem ürün seçeneklerini değerlendirmenize bağlıdır. Siz ve aileniz bu sayede bu muhteşem ev de çok keyifli zamanlar geçilebilecek siniz.