Ürün Karşılaştır (0)


Katpatuka(kanepe)
Lareina Çay Seti Kanepe
Lola Çay Seti Kanepe
Nice Çay Seti Kanepe
Nice Mavi Çay Seti Kanepe
Mihrimah Sultan Çay Seti Kanepe
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Kanepeler

Klasik Kanepeler

Kanepeler

Ev eşyasını itina ile oluşturan seçenekler, özellikle oturma odaları ve salonlar için yepyeni çözümleri cesaretle ve başarıyla üretiyor. Mobilya sektörünün son 20-25 yılına etkili bir vurgu yapan gelişimi birlikte görüyoruz. Kendi yaşam mekanınızda rahat edeceğiniz, konuklarımızı ise yine aynı rahatlık ve konforla karşılayabileceğiniz seçenekler, görsel olarak da muazzam bir güzellik ve bütünlük sağlıyor. Evin en olmazsa olmazları içerisinde yer alan kanepeler salonlar, oturma odaları, hatta kişisel odalarınıza da renk katan önemli bir tasarımı size tanıtıyor. Görsel olarak insanları etkilediği hiç şüphe götürmeyen bu yepyeni seçenekler, 2016 yılı içerisinde çok önemli derecede insanları etkilemiş durumda. 2017 yılında bu özenli şekilde hazırlanan her bir fark yaratan model, hak ettiği değeri herkes tarafından görecek. Modelleri ve fiyatları oldukça uyumlu olan seçenekler, mobilya müzesi farkıyla karşınıza geliyor.

Calista Kanepe Mor

Klasik bir kanepede olması gereken bütün unsurlar düşünülmüş, özellik yelpazesi tek bir kanepede bir arada buluşmuş. Güçlendirilmiş ve dayanıklılığı şüphe götürmeyen ahşap kullanımı, güzel bir tasarımla ortaya konulmuş. Dikkat çekici özelliklerden geri kalmayan fakat sağlamlık, dayanıklı yapı ve estetik ile uyum sağlayan ahşap iskelet ve ayaklar, gerçekten görsel olarak muazzam bir bütünün parçası olduğunu adeta ispat ediyor. Son derece elit ve kaliteli malzeme seçimi ile karşınıza çıkan mobilya müzesi, ürünleri hazırlarken her birine güvenmeyi prensip haline getirmiş durumda.

Gösterişli ve Kaliteli Bir Seçenek

Gösteriş ve kalite yönünden olağanüstü bir bütünlüğü, ince ve detayları açık bir şekilde görmek çok önemli olmalı. Hayalini kurduğunuz model seçenekleri ne kadar geçerli olursa olsun, bunu pratiğe çevirmek, seri üretimle birlikte insanlara kazandırmak gerçekten çok önemli. Calista kanepe mor rengin, kahve, mavi ve sarı tonları ile buluştuğu bir ortamda, bordo katkısını da renk cümbüşüne önemli bir avantaj olarak görebiliriz. Genel olarak dikkatli bir şekilde baktığınız zaman adeta süslü ve özel bir kralın tahtı görünümünde olan bu muazzam ürünler, bir kanepe adına nitelikle birlikte en olmazsa olmazları temsil ediyor. Klasik koltuk takımının en önemli unsuru olan, bununla birlikte gösteriş esasına dayalı yönüyle salonlarda kullanılan şık kanepe modelleri adına, bu yeni tasarımlar gerçekten dikkatleri belli bir noktaya toplamış görünüyor. Ahşap iskeleti üzerindeki ince işçilik bir kralın tahtını andırırken, kumaşların kaliteli tercihi, muazzam bir terzilik işçiliği ile oluşturduğu modeller, döşeme konusunda da önemli avantajlar sağlıyor.

Klasik Model Kalitesi

Minder kısmının ön font bölümünde mor kumaşı pileli bir şekilde kullanan anlayış, gerçekten muazzam bir tasarım düşüncesine imza atmış gibi görünüyor. Her bir farklı kırlentin oturmak ve uzanma konusunda insanlara sağladığı rahatlık, hiç şüphe yok ki konfor ve kaliteyi bir arada bütünleştirilmiş gibi görünüyor. Sırt kısmındaki düğmeli baskı metoduyla klasik bir özelliği tamamlayan bu muazzam seçenek, 2017 yılı içerisinde de favoriniz olan, sağlam görsel olarak gelişmiş bir modeli evinize getirmeye devam edecek.

Sandy Kanepe

Hayallerinizde tezahür etmekte zorlanacağınız birbirinden güzel seçenekler, sizin için hazırlandı ve görsel şovunu yine sizin için sunuyor. Tamamen özgün çalışma ürünü olarak konuklarınızı gönül rahatlığı ile ağırlamanıza destek olacak olan Sandy kanepe bir üretim klasik ve aynı zamanda sadeliğin, modernliğin gerçek görüntüsü. Son derece dayanıklı bir iskelete sahip olmasının yanı sıra muazzam bir tasarımı takip eden bu muhteşem ürün, bir sanat eserinin özelliklerine sahip. Klasik koltukların ve kanepelerin farkını yaratan muazzam iskelet bütünlüğü, sağlam fakat bir o kadar dikkat çekici eserde gerçekten kendini gösteriyor. Ahşap özellikleri tamamlayan fitil ve kumaş bütünlüğünün, hem renk olarak hem de işçilik olarak muazzam bir yansımasını hep beraber görüyoruz.

Kanepede Rahatlık ve Kalite

İlk bakışta gözde ve duygularda etki bırakan dikkat çekici ahşap ayaklar, iskeletin gerçekten önemli bir parçası. Oturma kısmında tamamen özgün ve kendi başına buyruk bir minder görüntüsü, hem renk olarak birleşim oluşturuyor hem de ürün bütünlüğüne muazzam bir görüntü katıyor. Böylesine önemli ve gelişimi altyapısı ürünlere sahip olmak, eviniz için önemli bir ayrıcalığı temsil ediyor. Konuklarınıza yapmış olduğunuz sunumla beraber bu  mobilya ürünlerini şık bir ikram olarak görebilirsiniz. Rahatlığı destekleyen, konforu güzel görüntüyü ve modernliği kendi yapısı ile çok uyumlu hale getiren bu özel eşyalar, mobilya müzesi imzasıyla ve onun kaliteli üretim prensibi ile önünüze gelmeye devam ediyor. Farkı çok net hissedilen görselliği ile insanları etkileyen bu muhteşem kanepe bütünlüğü, dilediğinizde rahatlık ve kalite konusunda da çarpıcı örnekler veriyor, size yardımcı oluyor. Bu muazzam olarak belirtebileceğimiz sayfalarda, kanepe modelleri ve fiyatları bir uyum içerisinde. Görüntü olarak gelişimin izlerini temsil etmekte zorlanmayan bu eserler rahatlığı sembolize edip güven veren eşyalar kategorisinde yer alıyor. Gelin, bu modernizasyonu ve onun size sağladığı kaliteli yaşam felsefesini çok açık ve sade bir şekilde anlayalım. Evinize beğenerek almayı düşündüğünüz eşyaların sanatsal tasarıma dönüşmesini birlikte izleyelim.