Ürün Karşılaştır (0)


Lareina Berjer

Lareina Berjer

7.000TL

Lareina Çay Koltuk Takımı
Lareina Çay Seti Berjer
Lareina Çay Seti Kanepe
Lareina Çay Seti Sehpa
Lareina Kanepe

Lareina Kanepe

10.000TL

Lola Çay Seti Kanepe
Lona Çay Seti Sehpa
Lona Çay Seti Berjer
Mihrimah Sultan Çay Seti Sehpa
Mihrimah Sultan Çay Seti Takımı
Nice Çay Seti Berjer
Nice Çay Seti Kanepe
Nice Çay Seti Sehpa
Nice Çay Seti Takımı
Nice Mavi Çay Berjer
Nice Mavi Çay Seti Kanepe
Mihrimah Sultan Çay Seti Berjer
Mihrimah Sultan Çay Seti Kanepe
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 20 (1 Sayfa)
Çay Setleri

Klasik Çay Setleri

Çay Setleri

Büyük, kaliteli ve modern ev tasarımları, inşaat sektörünün yükselişini ve bugünkü geldiği noktayı gösteriyor. Aslında evlerin gerçek sahipleri olarak gördüğümüz bayanların tamam, yerleştirme ve döşeme konusunda söz sahibi olmalı. Bu muhteşem güzellikleri ile insanları etkileyen sıcak yuvanın, klasik, kaliteli ve modern mobilya üretimleri ile desteklenmesi, hiç şüphe yok ki çok büyük önem taşıyor. Son dönemlerde dikkat çekici bir özelliğin doğru adresi birbirinden şık çay setleri özellikle arkadaş dost gibi, görmek istediğiniz insanları ağırlayacağınız muazzam mobilya seçenekleri.

Mobilya gelişimi ve tasarımlar, teknoloji ile birlikte göz kamaştırma ya devam ediyor. Üretim konusundaki başarısını insanların memnuniyeti ile bütünleştiren mobilya müzesi, paranızın hakkını sonuna kadar verecek ürün yelpazesi ile karşınızda. Hiç şüphe yok ki bayanlar için muhteşem olarak nitelenecek bir zaman dilimi, konuklarıyla buluşma ve çay paylaşım zamanı. İkramlar sadece lezzetlerle değil, görüntü olarak da kaliteli seçeneklerle desteklenmeli. Birbirinden güzel modeller, büyük bir dikkatle ve incelikle hazırlanmış durumda. Bu çok özenle hazırlanan modeller içerisinde size ve evinize hitap edecek oldukça fazla seçenek bulunuyor.

Lareina Çay Koltuk Takımı

Evinizde ağırlamayı düşündüğünüz insanlar, mutlaka sizin değer verdiğiniz eş dost akraba veya komşularınız. Arkadaşlarınız için ikramlarınız daha güzel ve unutulmaz olsun istiyorsanız, bunu içinde bulunduğunuz ortamla uyumlu hale getirmelisiniz. Özellikle son dönemlerde çay kahve ve diğer paylaşımları güvenilir mekânı olarak karşımıza çıkan Lareina Çay Koltuk Takımı klasik olarak muhteşem işlenmiş bir bütünlüğü temsil ediyor. Sehpası ile iki koltuğu ve ikili kanepesiyle, gerçekten bu takımın muhteşem buluşmaların adres olacağından emin olabilirsiniz.

Yeni Sezon Mobilya Tasarımları

Mavi ve bordonun yanı sıra yeşil tonlarıyla kırmızı tonları buluşturan muhteşem takımlarda, renkler üzerine yapılmış uzman çalışması göze takılıyor. Klasik bütünlüğü döşeme ustalığı ile bütünleştiren uzman üreticiler, sizin için çay takımlarını çok daha kullanışlı hale getiriyor. Rahat ve aynı zamanda üst düzey konforlu olduğu gibi kendinizi iyi hissetmenize katkı sağlayacak muhteşem çay takımlarıyla evinizin çok daha farklı olacağını söyleyebiliriz. Aslında konuklarınızın da bu farktan ve değişiklikten memnuniyet duyacağını hep birlikte görebiliriz. Sehpası, koltukları, kanepesi bir bütünlük içerisinde olan çay takımının yepyeni modelleri, ahşap işçiliğini sanatsal bir bütünlüğe dönüştürmüş durumda. İlk bakışta insanları etkisi altına alan, gün geçtikçe güzelliği ile rahatlatan bu fırsatlar, çay, kahve ve diğer paylaşımlarınızı çok daha eğlenceli hale getiriyor. Ürünü aldığınız zaman dayanıklılığı size yıllarca avantaj sağlayacak, zaman geçtikçe bu ürünler eskimeyecek bir görüntü oluşturur durumda. Her sezon öncesinde çalışan ekiplerin heyecanı ürüne kalite olarak yansımalı. Bu konuda başarılı adımlar atmak için eleman kadronuzun size beklediğiniz ya da beklemediğiniz anda destek sağlaması önemli. Bunu başarmak kaliteli üretim altyapısı oluşturmada olumlu bir sonuca ulaşmak gibi olacaktır.

Lona Çay Seti Berjer

Mobilya ürünlerini incelemek için sanatsal değer yaklaşımınız çok önemli. Sadece işlevsel ve gösterişli bir seçenek, çoğu zaman yeterli olmayabiliyor. Sanatsal bütünlüğünü kalitesiyle bir araya getirmiş olan çok çarpıcı örnekler, hem teknoloji ile hem de gelişimle dahi açıklanamıyor. Son derece kaliteli ahşap iskeletin renk olarak dikkat çekmesi çok şaşırtıcı değil. Sırt bölümü ve burada ortaya konan zarif işçilik, bu çay setinin duruşuna klasik bir görüntü sağlıyor. Oturma font kısmının sade fakat asil duruşu, hem sırt hem font bölümüyle, hem de kollarla muazzam bir uyum sağlıyor.

Çay Seti Ahşap Kalitesi:
Aslında iskeletin dışı görüntü yansımasının en önemli unsuru olan ayaklar dikkat çekmiş görünüyor. Renklere adeta yön veren kombinasyonların yaptığı katkı, kumaş rengi aynı zamanda ahşabın boyasıyla gerçekten farkını hissettiren ürün, tercih ettiğiniz zaman evinize ışıltı veren katmaya devam edecek. Burada şık görüntüsünün arkasına gizlenmiş olan sanatsal özellikleri, Lona Çay Seti berjer tercihini isabetli ve doğru bir hale getirmiş durumda. Oluşturduğu takım bütünlüğünün yanı sıra, bir yer tercihi olarak evinizde pek çok geride bu muhteşem örneği gönül rahatlığı ile seçebilir ve kullanabilirsiniz. Salonlar, oturma odaları, kişisel odaların yanı sıra evin herhangi bir bölümünde, tek bir berjerin size sağlayacağı avantaj ve görüntü güzelliğini unutmayın. Hele ki ince işçilik ve kalite ile desteklenmiş olan çok fazla seçenek insanlar tarafından karşılık görmeye devam ederken, bu güzel ürünü bir düşünün.