Ürün Karşılaştır (0)


Jaglina Berjer (Kırmızı)
Arı Vız Vız Vız
Dora Berjer

Dora Berjer

6.000TL

Ekose Moda Berjer
Hünkar Berjer
İnci Berjer

İnci Berjer

5.500TL

Hasırlı Berjer

İnci Berjer

4.500TL

Kare Patchwork Moda Berjer
Karma – Chic

Karma – Chic

2.900TL

Katpatuka

Katpatuka

3.540TL

Lareina Çay Seti Berjer
Lareina Çay Seti Kanepe
Lona Çay Seti Berjer
Nice Çay Seti Berjer
Nice Mavi Çay Berjer
Sandy Çocuk berjeri
Tekli Çocuk Berjeri Empula
Uç uç böceğim...
Ahu Berjer

Ahu Berjer

6.600TL

Allego Berjer

Allego Berjer

8.500TL

Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 51 (3 Sayfa)
Berjerler

Klasik Berjerler

Berjer Tekli Koltuk

Değişik özelliklere sahip sandalyeler, koltuklar, yıllarca evinizin her köşesinde seçenek oluşturmaya devam etti. Klasik mobilya anlayışının güvenilir unsurları olmaya devam eden her bir berjer seçeneği, şıklığı ve sanatsal güzelliği isteyen insanların evine, bu özellikleri ulaştırmaya devam ediyor. Eğer bir koltukla yakın ilişki ve dostluk kurmayı düşünüyorsanız, hiçbir dönemde modası geçmeyen klasik tarzı tercih etmek, son derece akılcı bir durum. Yaşamsal olarak her türlü faaliyetinize katkı sağlayacak bu muhteşem mobilya seçenekleri, evin her yerinde tamamlayıcı özelliğine sahip ve bunu her seferinde gösterebiliyor. Özellikle 
berjerler 
dediğimiz zaman, oldukça geniş bir ürün seçeneği ile anında karşı karşıya gelebiliyoruz. Koltuk takımlarındaki üstlendiği görev hiç bitmeyen bu muhteşem mobilya unsuru, Delüx takımların yıllarca en önemli parçası olmayı sürdürdü. Bireysel olarak evinizde kendinize has bir tercih için, gerçekten bu seçenek iyi bir alternatif. Dayanıklı beni yapısının yanı sıra bu muhteşem ürün seçeneklerini, evinize uygun bir alternatif olarak görmeye devam edin.

Flora Berjer

Koltuk ve mobilya unsurlarının seçeneği konusunda, mobilya müzesi hayal gücünüzü zorlayacak seçenekler yaratmakta. Kişisel eşyanız gibi gördüğünüz bir koltuk, evin her yerinde sizi temsil etmeli. Hem rahat hem de gösterişli bir seçenek üzerinde arayışını sürdürüyorsanız, 2016 yılının sonunda ortaya konan yeni sezon ürünlerini mutlaka inceleyin. Uzun zamandan beri klasik takım ve tarz oluşumuyla mobilya müzesi bütünlüğü, size özel çözümler üretmeye devam ediyor.

Flora berjer , bu seçeneklerden sadece biri. Sırt kırlentinin püsküllü yapısı, özellikle de gövdeyle tezat oluşturan ve bütünlüğünün minderle uyumlu olması, kombinasyon için zemin hazırlıyor. Burada muhteşem bir şekilde işlenmiş dayanıklı ahşap iskelet bütünlüğü, döşemecilik kabiliyeti ve katkısıyla ortaya bir sanat eseri çıkarmış durumda.

Rahat ve Sağlam Berjer Koltuk

Hem rahat hem de her zaman için kendinizi özel hissedeceğiniz bir koltuk sahibi olabilirsiniz. Kendi evinizde sizin özelliklerinizi yansıtan bir seçenek, konuklarınızın da kendini özel hissetmesine katkı sağlayabilir. Kendi başına buyruk bir renk ile desteklenen muazzam döşeme bütünlüğü, bu güzel berjer koltuğu için adeta kendi özel kimliğini ortaya koymasına yardımcı olmuş görünüyor. Mobilya altyapısı, üretim kalitesi ve firma prensipleri ile birlikte, kaliteden asla taviz vermeyen seçenekler üzerinde yoğunlaşın. Evin her yerinde kalitesiyle ve görkemiyle sizi destekleyecek seçenekler olması, gerçekten büyük şans olarak görülmeli.

Simbad Berjer

Ürün kataloğu oldukça geniş olan, kaliteden hiç vazgeçmediğini herkese gösteren mobilya müzesi, berjer modelleri noktasında geometrik alternatifleri de görsellerden size sunuyor. Eski dönem sultanlarının şanına yakışır bir taht havası, sizin evinize neden ayrıcalık katmasın? Geniş, keskin hatlı ve düzgün geometrik şekillerinin yanı sıra, süslemeleri ile de dikkat çeken bu muhteşem koltuk, evinizin her köşesinde önemli bir ayrıcalık oluşturabilir. Rahatlığını muazzam bir mobilya bütünlüğü ile desteklemek isteyen herkes, 2017 yılı için hazırlanmış olan modelleri mutlaka gözden geçirmeli. Klapa ve baza yerindeki taşlı süslemeler, kumaş tercihi ile gerçekten uyumlu bir yapı oluşturuyor. Sırt minderinin üç kenarı püsküllü yapısıyla oturma rahatlığını desteklediğini görüyoruz. Alt minder kısmında ve font hizasında kaplanmış fitiller ve ince işçilikle hazırlanmış dikişler, bu güzel koltuğa destek veriyor. Silindirlerin yan taraflarda ki destekleyici yapısı, gerçekten sizi bir padişah veya sultan gibi karşılayacak koltuğun rahatlığı ön plana taşıyor.

Rahat, Gösterişli ve Kullanışlı Berjer

Bir taht görünümündeki sırt kısmı keskin hatlı ve oval geometrik şekli bünyesinde bulunduran muhteşem bir yapı oluşturmuş berjer, rahat ve gösterişli bir yapıyı temsil ediyor. Dikkatli bir şekilde düzgün döşeme hatları ile ön plana çıkmış kollar, farklı ve özellikli bir yapıyı temsil ediyor.

Simbad Berjer mobilya müzesi sayfalarında, gerçekten gururla sergilenecek muazzam bir ürün. Evinizde kendi köşenizi ve krallığınızı ilan edecekseniz, bu muhteşem taht görünümündeki koltuk, sizin en önemli yardımcınız olabilir. Görsel bütünlüğü uygun fiyat koşullarıyla görmek, hiç şüphe yok ki sanatsal değerin uygun koşullarını gösteriyor. AR-GE çalışmalarıyla oluşturulmuş fakat uzun yıllar boyu bu oluşumundan vazgeçmeyecek yepyeni tasarımlar, yaşam mekânlarına yaptığı katkıyla da fark yaratmaya devam ediyor. Son derece ince detaylarla düşünülüp hazırlanmış olan seçeneklerin, görsel etkisi ve kaliteli sonuçları her zaman dikkat çekmeye devam edecek.