Ürün Karşılaştır (0)


Poseidon Bar Sandalyesi
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
Bar Mobilyaları

Klasik Bar Mobilyaları

Bar Mobilyaları

İşyerlerine mobilya yerleştirilmesi yaparken pek çok unsuru göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Öncelikle temel hedef müşterinin gözünden bu eşyaların nasıl göründüğüdür. Bunun için uzman bir kişiden yardım almak fayda sağlamaktadır. Genellikle işyerinin sağladığı hizmete yönelik olarak tasarlanan mekânlar müşteriler tarafından daha çok beğeni toplamaktadır. Bunun yanı sıra akılda kalıca ve farklı mobilyaların tercih edildiği mekânlar insanların ilgisini daha çok çekmekte ve oraya olan talebin artmasına yardımcı olmaktadır. Örneğin barlar düşünüldüğünde buralarda kullanılan bar mobilyaları müşterilerin keyifli vakit geçirmesine yardımcı olacak nitelik taşımalıdır. Bu sayede gelen insanların memnuniyet derecesi artmakta ve ilgili mekâna daha sonra tekrar gelmek isteyerek arkadaş çevresine olumlu tavsiyelerde bulunmaktadır.

Poseidon Bar Sandalyesi

Poseidon denilince genellikle insanlar bu kelimenin ne anlama geldiği ve sandalye ile ilişkisinin ne olduğu konusunda merak içine girmektedirler. Poseidon bar sandalyesi el işçiliğinin ve özverinin hâkim olduğu sandalye türü olarak bilinmektedir. Diğer sandalyelere kıyasla daha şık ve ağır bir görünüme sahiptir. Özellikle gösterişin hâkim olduğu mekânlarda sıklıkla tercih edilen Poseidon bar sandalyesi birbirinden farklı renk seçeneklerine sahiptir. Bu açıdan her tasarıma uyum sağlayıcı bir nitelik taşımaktadır. Sadece iş yerlerinde değil evlerde de kullanılan bu sandalye türü bulunduğu ortama şıklık kazandırmaktadır. Oturma kısmının üç yüz atmış derece dönebilme özelliği sayesinde özellikle barlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Zümre Bar Sandalyesi

Bar sandalyelerine bakıldığından birbirinden farklı renk ve tasarım çeşitliliğinin olduğu görülmektedir. Bu açıdan zümre bar sandalyesi klasik kesim seven kişiler için oldukça uygundur. Herhangi bir gösterişten uzak oldukça sade ve rahat bir şekilde tasarlanan sandalye klasik sandalyeler ile benzer görünümdedir. Bu açıdan bakıldığında mekân tasarımlarında klasik tarzı sevenler için oldukça uygun olan zümre bar sandalyesi fiyat yönünden de son derece uygundur. Sandalyenin sırt kısmı insan vücudu için daha uygun olmasının yanı sıra oturma kısmının haricindeki bölümlerle kaliteli ahşabın kullanılması tasarımlarda bu sandalyenin tercih edilme sebepleri arasındadır. Ayrıca oturma kısmının da deri ve orta kalınlıkla süngerle kaplanması uzun süreli kullanımlar için idealdir.

Vesta Bar Sandalyesi

Diğer sandalye türleri ile kıyaslandığında Vesta bar sandalyesi biraz daha rahatına düşkün kişiler için tasarlanmıştır. Çünkü oturma ve sırt bölümü deri ve sünger kaplamalıdır. Sandalyenin oturma kısmına gelen hiçbir yerinde ahşap tarzı bölümler yer almamaktadır. Görünüm itibariyle daha spor bir tarzı olan bu sandalyeler oturma bölümünün kendi etrafında tam tur dönebilmesi sayesinde oturan kişileri rahat ettirmektedir. Birbirinden farklı renk seçenekleri ile mekânlara farklı bir hava kazandırmaktadır. Özellikle barlarda müşterilerin rahat etmesi açısından sıklıkla tercih edilmektedir. Bun yanı sıra rahat olması nedeniyle ev dekorasyonu için de sıklıkla tercih edilen eşyalar arasında yer almaktadır.

Mika Bar Bankosu

Bar bankoları birbirinden farklı mekânlarda çeşitli amaçlar ile kullanım alanı bulmaktadır. Bar bankoları içerisinde en çok ilgi gören mika bar bankosu olarak bilinmektedir. Ürünün birinci sınıf malzemeden üretilmesi kullanım alanını ve ürüne olan talebi artırmaktadır.  Banko etrafına konulan tabureler ile birlikte oldukça şık bir görünüme kavuşabilmektedir. İster ofis ortamında istenirse ev dekorasyonunda tercih edilebilmektedir. Genel olarak mdf ile tasarlanan bankolar isteğe bağlı olarak farklı şekil ve kalınlıkla özel olarak tasarlanabilmektedir. Ürünlerin garantili olması alacak olan kişi bakımından avantaj sağlamaktadır. Üstelik fiyatlarının da uygun olması insanların ürüne olan talebinin artmasına yardımcı olmaktadır. Bu sayede pek çok insan farklı dekorlar yapabilmektedir. 

Bar Mobilyaları Çeşitleri

Bar mobilyalarına bakıldığında kendi içerisinde birbirinden farklı renkte ve nitelikte çeşitleri bulunmaktadır. Kimi mobilyalar sade ve klasik bir yapıya sahipken kimileri ise oldukça modern hatlara sahiptir.
Her mekâna kolaylıkla uyarlanabilen nitelikte olmaları bu mobilyaları tercih edilebilir kılan özellikler arasında yer almaktadır. Onur bar sandalyesi, roy bar sandalyesi, bar bankosu ve daha birçok ürün bar mobilyaları kategorisi içerisinde yer almaktadır. Mekânın dekorasyonuna uygun olarak spor ya da klasik görünüme sahip hangi mobilyanın tercih edileceğine karar verilmektedir. Bu mobilyalar hem işyerleri hem de evlerde kullanım için oldukça uygundur. Günümüzde özellikle modern tasarımlı evlerde bar bankoları ve bar sandalyeleri sıklıkla kullanılmaktadır.