Alt Kategoriler

Ürün Karşılaştır (0)


Poseidon Bar Sandalyesi
Jaglina Berjer (Beyaz)
Kozalak Berjer

Kozalak Berjer

6.600TL

Lale Berjer

Lale Berjer

7.200TL

Poli Çalışma Masası
Poli Çalışma Masası Mavi
Provans Berjer
Şahmat Sehpa

Şahmat Sehpa

3.500TL

Salkım Berjer
Sedef Berjer

Sedef Berjer

4.700TL

Sirus Tekli Koltuk
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)
Etiketler: Klasik Mobilya,Ofis,
Ofis

Klasik Ofis

Ofis

Ofisinizin daha kullanışlı olmasını sağlamak ve burada ihtişamlı bir ortam oluşturmak için ihtiyacınız olan her türlü mobilya seçeneğini sistemde bulabilirsiniz. Müşterilerinizi daha şık ve etkileyici bir ofis içerisinde karşılamak ve çalışma alanınızı istediğiniz gibi ihtişamlı bir hale getirmek için bu konuda istediğiniz gibi seçimler yapabilirsiniz.

Bu kategori içerisinde bar sandalyeleri, çalışma masası, sandalye, bekleme salonu mobilyaları, lobi mobilyaları, sehpalar ve sedirler gibi birbirinden özel seçenekleri bir arada bulabilirsiniz. Avangart tarzda mobilyaların adresi olan sitemizde bu tarz en özel seçenekleri bulabilir ve kolayca alım yapabilirsiniz. Yeni sezon ürünlerimiz ile daha şık ve etkileyici seçimleri sizlere sunmaktayız.

Avangart Ofis Mobilyaları

Ofisinizde daha şık ve gösterişli mobilyalar kullanmak istediğinizde Klasik ofis mobilyaları aradığınızı bulmanıza yardımcı olacak şekilde seçenekler bulmanızı kolaylaştırmaktadır. Ofisinizin her alanında farklı ve büyük mobilyalar ile oldukça etkileyici dekorasyon hazırlama imkanı bulabilirsiniz. Ahşap kullanılarak hazırlanan mobilyalarımızda birinci sınıf malzeme kullandığımız için her zaman dayanıklı sonuçlar alabilirsiniz.

Ofis içinde pek çok farklı amaç için ihtiyacınız olan bütün mobilyaları sitemizde bulabilirsiniz. Tek parça halinde yapacağınız seçimler ile uyumlu kullanım için beğendiğiniz mobilyalardan yeterli sayıda alım yapabilirsiniz.

Ofis İçin Bar Sandalyeleri

Ofis içerisinde hoş alanlar oluşturmak istediğinizde bunun için ihtiyacınız olan her seçeneği sitemizde bulabilirsiniz. Bu durumda özellikle modern ve avangart tarzı oluşturan bar sandalyeleri ile şık sonuçlar alabilirsiniz.

Çalışma alanlarını daha modern hale getirirken ihtişamlı seçimler ile istedikleri gibi sonuç almak isteyenlerin tercihlerine yön verecek şekilde üretimlerimiz bulunmaktadır. Farklı renklerin olması da aynı modellerden farklı renklerde seçim yapılmasını sağlamaktadır.

Çalışma Masası Modelleri

Ofis içinde çalışmalarınızı yapmak için gerekli olan çalışma masası için şık modellerimiz bulunmaktadır. Çalışma alanınızı daha kullanışlı hale getirecek çalışma masaları özellikle kullanım amacınıza göre dar alanlarda da tercih edeceğiniz seçenekleri sunmaktadır.

Modellerde renk seçenekleri bulunduğu için her ortama uygun renklerde seçimler yapılarak bu sayede daha kaliteli sonuçlar alınabilir.

Kullanışlı Sandalyeler

Sandalye kullanımı ile ofislerinizde daha fazla kullanım alanına sahip olabilirsiniz. Bunun için ahşap oymalı avangart tarzı sandalyeler ile daha etkileyici sonuçlar alabilirsiniz. Sandalye modellerinde özellikle yapacağınız ofis dizaynına ve dekorasyonuna göre en uygun olanları kullanabilirsiniz.

Birinci sınıf malzemeler ile hazırlanan mobilyalar daha uzun süre kullanım için dayanıklı seçimler yapmanızı sağlamaktadır.

Bekleme Salonu Mobilyaları

Ofisinizde bekleme salonu dekore ederken özellikle konuklarınızın daha rahat etmesini sağlamak amacı ile rahat mobilyalar tercih etmeniz gerekir. Bu durumda aradığınız rahat ve konforlu kanepe modelleri ile istediğiniz gibi şık seçimler yapabilirsiniz. 

Bekleme salonları için şık seçimler yapmanız özellikle misafirlerinizin daha şık ve gösterişli bir alanda beklemesine imkan sağlamaktadır.

Lobi Mobilyaları
Lobisi bulunanlar dekorasyon için ihtiyaç duydukları mobilyaları burada bulabilirler. Farklı zevklere hitap edecek modeller sayesinde herkesin ilgisini çekecek mobilyalar arasından seçim yapılabilir. Daha rahat ve kullanışlı olması seçtiğiniz mobilyaları daha uzun süre konforlu bir şekilde kullanmanıza yardımcı olmaktadır.
Kullanım alanınızın boyutlarına göre dar veya geniş mobilyalar ile daha fazla alana sahip olabilirsiniz. Bu nedenle tekli, ikili veya üçlü seçimler ile istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.

Şık Sedirler
Farklılık arayışı içinde olanlar ofis alanında sedirler ile farklılık oluşturabilirler. Sade ve şık modeller kullanım alanınızda istediğiniz gibi etkili sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır. İkili sedir, berjer, tekli koltuk gibi farklı şekillerde bir uyum oluşturacağınız mobilyaları seçerek daha farklı bir dekorasyon oluşturma imkanı bulabilirsiniz.