Ürün Karşılaştır (0)


Poseidon Bar Sandalyesi
Rococo Mutfak

Rococo Mutfak

3.500TL

Asena Sandalye

Asena Sandalye

1.100TL

Berrak Sandalye

Berrak Sandalye

1.300TL

Bihter Sandalye

Bihter Sandalye

2.950TL

Burcu Sandalye

Burcu Sandalye

2.800TL

Çiğdem Sandalye
Demet Sandalye

Demet Sandalye

1.850TL

Doğa Sandalye

Doğa Sandalye

1.200TL

Firdevs Sandalye
Firuze Sandalye

Firuze Sandalye

1.200TL

Hatem Sandalye
Hayal Sandalye

Hayal Sandalye

1.600TL

High Provans

High Provans

2.500TL

Karanfil Sandalye
Menekşe Sandalye
Provans Kolsuz Sandalye
Rönesans Sandalye
Zambak Sandalye

Zambak Sandalye

2.850TL

Banu Sandalye

Banu Sandalye

2.850TL

Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 20 (1 Sayfa)
Mutfak

Klasik Mutfak

Mutfak

Mutfak evin en sık kullanılan alanlarında olduğu için daha kullanışlı mobilyaların tercih edilmesi gerekir. Avangart mobilyalar ile daha şık seçimler yapmak isteyenler bu konuda aradıklarını mutfak kategorimiz içerisinde bulabilirler. Mutfak için takım halinde kullanacağınız mobilyaları bulabileceğiniz gibi daha farklı ürünleri bir arada kullanarak bu şekilde bir uyum içerisinde de kullanabilirsiniz.

Kategori içerisinde mutfak takımları, sandalye, bar bankosu, bar taburesi ve sandalyesi gibi farklı tarzlarda seçimler yapabilirsiniz. Birbirinden farklı renklerde ve çizgilerde hazırlanan ürünler sayesinde her ev içinde daha şık ve etkileyici seçimler yapılabilir. Mutfak için ihtiyacınız olan her türlü ürün seçeneğini sistemden vereceğiniz siparişler ile satın alabilirsiniz.

Mutfak İçin Şık Seçimler

Mutfağınızın dekorasyonunda kullanabileceğiniz en şık ve saraylara yaraşır ürün seçeneklerini sitemizde bulabilirsiniz. Kategori içerisinde mutfak mobilyası için ihtiyacınız olanları bir arada bulabilir ve istediğiniz gibi farklı ürünler arasından alım yapabilirsiniz.

Şık olduğu kadar kaliteli mobilyalar ile daha uzun süreli kullanım imkanına sahip olabilirsiniz. Seçtiğiniz mobilyalarda ahşap kullanıldığı için daha dayanıklı bir yapıya sahip olmaktadır. Mutfağınızın boyutlarına göre vereceğiniz siparişler ile özel olarak hazırlanan mutfak mobilyaları daha şık olduğu kadar kullanışlı sonuçlar alınmasına yardımcı olmaktadır.

Avangart Mutfak

Mobilya seçimlerinde sarayları kıskandıracak seçimler ile mutfağınızın daha farklı ve ihtişamlı olmasını sağlayabilirsiniz. Avangart mutfaklar özellikle oymalı ahşaplar ile şekillendirildiği için daha dikkat çekici sonuçlar vermektedir. Mutfak dolaplarınızda açık veya koyu renk kullanmak istediğinizde diva veya rococo mutfak modelleri arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Mutfağınızda yapılacak incelemeler ile yeterli olacak boyutlarda alım yapabilirsiniz. Metrekare üzerinden yapılan hesaplama ile belirlenen fiyat birimine göre toplam hesap çıkartılır. Birinci sınıf malzemeler ile üretim yapıldığından daha etkili sonuçlar alabilir ve uzun süreli kullanım imkanına sahip olabilirsiniz.

Mutfak Sandalyesi Modelleri
Mutfakta yemek yemek için alan oluşturmak isteyenler masaya göre ihtiyaç duydukları tarzda mutfak sandalyesi için sitemizden seçim yapabilirler. Avangart tarzda hazırlanan sandalyeler ile mutfağınızın daha şık olmasını sağlayarak bu şekilde ihtişamlı sonuçlar alabilirsiniz. Oymalı ahşap modeller özellikle daha gösterişli olması için mobilyalarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Kenarları olan veya olmayan modellerimiz bulunduğu için bu şekilde kullanım için en doğru olan seçimleri bulabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünleri sistemden vereceğiniz siparişler ile satın alabilirsiniz. Bu şekilde zaman kaybetmeden tarzınızı evinizde en çok kullanılan alanlardan biri olan mutfağınıza yansıtabilirsiniz.

Bar Sandalyesi

Mutfağınızda hem modern hem de avangart tarzını bir arada kullanmanızı sağlayan bar sandalyesi modelleri mutfağınızın şıklığı kadar modern çizgileri de taşımasını sağlamaktadır. Bu nedenle beğeneceğiniz tarzda en şık mobilyalar ile mutfağınızı yeniden şekillendirme imkanı bulabilirsiniz. Bar sandalyelerini mutfaktaki yemek masanızın etrafında kullanarak bu şekilde daha yüksek şık görünümler oluşturabilirsiniz.

Mutfağınızı kendi zevkinize göre dekore ederken bu konuda aradığınız her ürün seçeneğini bu kategori bularak bu şekilde kolayca alım yapabilirsiniz. Yalı, köşk, saray ve villa gibi büyük ve ihtişamlı yapıların iç dekorasyonunda kullanılacak ürünlerin satışını yapmaktayız. Bu sayede bu tarz gösterişli ve kaliteli seçimler yapmak isteyenlere yardımcı olmaktayız.

Mutfak İçin Avangart Tarzda Mobilyalar

Mobilya alırken dikkat edilecek olan özellikle kullanım alanınıza göre en uygun tarzda seçimler yapmanız olduğundan tarzınıza göre en uygun seçimler ile istediğiniz gibi hoş ve etkileyici dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Kategoriye eklenen yeni ürünlerimiz ile daha farklı ve özel seçimler yapabilirsiniz.

Her ürün için belirlenen fiyat aralıkları farklı olduğundan bu konuda ihtiyacınıza uygun olacak seçimleri sistemden fiyat bilgisi alarak yapabilirsiniz.