Sizin için Seçtiklerimiz

41 kere maşallah
Cardinal

Cardinal

1.185TL

Charlotte

Charlotte

1.260TL

Deniz kabuğu

Deniz kabuğu

1.335TL

Felis

Felis

5.445TL

Fistan (Yeşil)

Fistan (Yeşil)

1.185TL

Keten Tohumu /Tüylü
Fisto

Fisto

1.200TL

Yeni Ürünler

Yarasa Çocuk Mat Siyah Askı
Yarasa Çocuk Siyah Askı
Yarasa Çocuk Askı

Klasik Mobilya

 • denildiğinde aklınızaklasiğin büyüleyici el işçiliği geliyorsa, mobilya alışverişi için Mobilya Müzesi’ni seçmekle çok doğru bir karar vermişsiniz demektir.Mobilya Müzesi’nde bulunan tümürünler ahşap el işçiliğinin en güzel örnekleri olarak müşterilerin beğenisinesunuluyor. Mobilya ürünlerinin kaliteli olması, her zaman uzun vadede karlı biralışveriş yapmayı sağlar. Çünkü piyasada oldukça ucuza satın alınabilenürünler, kısa sürede bozulup kırılarak, görsel açıdan güzel görünseler bilesürekli kırıldıkları için yenilenmeleri gerekir.Yenilenen ve tekrar tekrar satınalınan ürünlerin fiyatları ise, klasik mobilyalardan çok daha pahalıya gelir. Bunedenle iyi bir alışverişin temeli olarak seçiminizi Mobilya Müzesiürünlerinden yana yapabilirsiniz.Mobilya Müzesi’nde çay takımından,evcil hayvan mobilyalarına kadar her bir detayı ince ayrıntılarıyla düşünülmüşolan ev eşyalarınız üretilmektedir. El işçiliğinin en güzel örnekleriyle sahipolabileceğiniz mobilyalarda kaliteyi, bütün ömrünüz boyunca yaşayabileceksiniz.
 • Oturma Odası Takımları
 • Büyük mekanların olmazsa olmazıoturma odası takımları her zaman en özenli seçilen mobilyalarlaoluşturulmaktadır. Koltuklar, masalar, ara masalar ve çay setleri ile bezenmişoturma odaları, misafirlerinizi ağırlamanız için evinizin yüzüdür.Bu nedenle geniş bir mekan sözkonusu olduğunda, oturma odası takımlarını zamanı geçmeyen modellerimizarasından tercih ederek şık bir dekorasyona imzanızı atabilirsiniz.
 • Öyle kibirbirinden şık oturma odası takımları arasından seçim yapmaktazorlanacaksınız ve kendinizi sarayda hissedeceğiniz birçok mobilyayla, uzun yıllar bu lüksü yaşayabileceksiniz.Ahşap oyma sanatının en güzelörneklerini görebileceğiniz ürünlerimizde, her bir ayrıntı sizi farklı hayalalemlerine götürecek ve evinizi şımartacaksınız.
 • Yemek Odası Takımları
 • Yemek odası denildiğinde akla gelen birliktelik ve kalabalık aile sofralarıysa, bu geleneğinizi en iyi şekilde konforluhale getirebilirsiniz.  
 • Mobilya Müzesi ürünleri, oturma odalarıyla uyum içinde tasarlanmış olan mobilya serilerinde, yemek masası,sandalyeler, servis araçları ve büfelerle yemek alanlarınızı ziyafet sofrasına dönüştürüyor.Birbirinden şık kumaşların, el işçiliğinin en özenli ürünleriyle birleşmesi size lüks, konfor ve kaliteyi aynıanda yaşatacak. Avrupa’dan ithal edilen kumaşlar ve kaliteli süngerlerleürünlerinizin en ince ayrıntısına kadar kaliteli olduğundan emin olarak satınalınması mümkün oluyor.Mobilyaların kullanışlı olması vegörünüm kadar konfora da önem verilmesi gerekmektedir. Biz Mobilya Müzesiolarak her zaman rahatlığınızı düşünerek ürünlerimizi tasarlayıp beğeninizesunuyoruz. El işçiliğinin en gösterişli modellerinin üretildiği yemekodası takımları için bize güvenebilirsiniz.
 • Yatak Odası Takımları
 • Yorgunluğumuzu attığımız yatak odalarımızda konfor, kullanışlılık ve görsellik önemlidir. Yatak odası denildiğinde aklınıza huzurlu ve güvenli bir ortam gelmelidir.Beğenerek aldığınız yatak odalarınızı uzun yıllar kullanmak istersiniz. Bu nedenle her zaman en şıkürünleri tasarlamak ve kullanmak için çok uzun arayışlar yapmanıza gerek yok.Çünkü birbirinden lüks ve konforlu yatak odası takımları da firmamızın kaliteli ürünleri arasındadır.İsterseniz ürünlerimiz arasından,isterseniz kendi hayalinizi gerçekleştirecek olan tasarımlarımızdan tercihederek, istediğiniz yatak odasını tasarlatabilirsiniz. Klasik mobilyanın lüksü ve etkileyiciliği sayesinde aradan 30 yıl da geçmiş olsa, her zaman demodeliğe meydan okuyabilirsiniz.Tamamı yurt dışından ithal edilmiş olan kumaşlar ve el işçiliği ile oyulan gürgen masif ahşap, ustalıkta birleştirilerek hayal ettiğiniz yatak odası takımları kolayca tasarlanır.
 • Bebek ve Çocuk Odası Takımları 
 • Hayatımızın odak noktası olan çocuklarımız için her zaman en iyisini düşündüğümüzden, odalarının da eksiksizbir şekilde dekore edilmesini isteriz.Bu durumda öncelikle bebek içingüvenli ve ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir yatak, elbiseleri ve diğer malzemeler için dolap ve şifonyerler gerekmektedir. Odanın büyüklüğüne göredeğişecek olan mobilya seçimi, gerektiğinde diğer ürünlerin eklenmesiyle birden fazla çocuğa hitap edebilir ya da çalışma odası şeklinde bölümlenebilir.Bu nedenle her zaman daha fazla alternatifin söz konusu olduğu seçenekler de gündeme geleceğinden, bebek ve çocuk odası takımları tasarlanırken, farklı ihtiyaçlara yönelik olarak ürün seçilmelidir.Özel alanlar için en iyi şekilde kullanacağınız mobilyaların tasarlanmasını sağlayan firmamız en kısa sürede mekanınız için en uygun ürünleri hazırlayacaktır. Bu nedenle talep etmeniz durumunda özel siparişler de yapılabilir.
 • Ofis Mobilyaları
 • Ofisleriniz de yaşam alanlarınızın en önemli mekanlarından biridir. Çünkü evden sonra en çok vakit geçirdiğimiz alanlar, bu bölümlerdir.Ofis mobilyalarının dekorasyondaki önemi herkesin çalışma verimini olumlu ya da olumsuz olarak etkiler. Bu nedenle öncelikle ofis mobilyaları için ofisinizin konseptine uygun bir tasarımı belirlemeniz gerekecektir.Sadece detaylarda bir dekorasyon stili kurgulamak istediğinizde ofis sandalyelerimiz ve banklarımızı tercihedebilirsiniz.Aksesuarlar çoğu zaman dekorasyon için önemsiz gibi görünen ayrıntılardır. Ancak günümüzde aksesuar seçiminin de önemli hale geldiği ve gereksiz detayların kullanılmadığı seçenekler sözkonusudur.Firmanızda aksesuar olarak kullanacağınız ürünler:
 • · Askılık
 • · Ayna
 • · Bahü
 • · Bench & Puf
 • · Çiçeklik
 • · Kırlent
 • · Sehpa
 • · Yastıklar
 • · Aydınlatmalar
 • · Orta Adalardır.
 • Bu ürünler oldukça kullanışlı olup,mekanınızın mobilyalarıyla uyumlu olarak tercih edilir. İsterseniz sadece bir ayna ve bahü kullanabilir, isterseniz her bir detayı özenle tasarlayarak değişik seçeneklerle en iyi aksesuarlar kullanılabilir. Dekorasyon ürünleri aksesuarlarınızı en iyi şekilde tamamlayan ürünlerdir. Özel olarak ürettiğimiz dekorasyon ürünlerinden olan mum ve kolonyalar oldukça sık tercih edilmektedir.Yaşam alanlarınızın kokusu ve havası da önemlidir ve bunu sağlamak için sıradan bir limon kolonyası kullanmanızın hiç yakışı kalmayabilir. Bu nedenle mistik kokulardan,konsantrasyonunu arttıracak olan keskin kokulara kadar birçok farklı esans içeren mum ve kolonyalarımız, ev ve iş yerlerinizin havasını değiştirecek.İkramlık olarak kullanacağınız  Mobilya Müzesi dekorasyon ürünleri hediyelik seçeneği olarak da oldukça şık alternatiflerdir.Mutfak Mobilyası Klasik seviyorsanız, mutfağınızı da bu stile uygun bir şekilde yaptırmanız gerekecektir. Mutfak mobilyalarınızın dael işçiliği ürünleri kullanılarak yaptırılması mümkün olmaktadır.Mutfak alanının büyüklüğüne göre farklı seçenekler tercih ederek, kendi özgün mutfak mobilyası ve dekorasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Uzman tasarımcılarımız sizin için en iyi mobilyayı tasarlayıp uygulayacak, istediğiniz mobilya seçeneğini tümürünlerinizle takım olarak hazırlayacaktır.Mutfak ve diğer mobilya tasarımlarınız için en iyi çözümleri bulmak bizim görevimiz. Evinizin her köşesini saray kalitesinde yaşamanız için hizmetinizde olacak tasarım ekibimize her zaman güvenebilirsiniz.Evcil Hayvan Ürünleri Evcil hayvanları da düşünen ekibimiz, minik dostlarınız için en konforlu dinlenme alanlarını tasarlar ve mama kaplarını da evinizin bu değerli üyeleri için mobilyalarınızla uygun bir şekilde gerçekleştirir.Minik dostlarınız ya da sevdikleriniz için hediye edeceğiniz evcil hayvan mobilyası ürünlerimizle,sizi gözleriyle seven minik patilere de şık bir alan yaratabilirsiniz. Krallara layık olan evinizin her üyesini birer kraliyet ailesi mensubuna çevirebilirsiniz.
 • Mama kapları, yataklar, koltuklar ve dinlenme alanları için tercih edeceğiniz evcil hayvan ürünlerimiz, oldukça şık kumaşlar ve özenli el işçiliği ile üretilmiş ve sınırlı sayıdadır.Hediyelik Ürünler Yeni evi olan ya da evlenen kişiler için ideal bir ev eşyası hediyesi almak istiyorsanız, birbirinden şıkberjerler, puflar ve yastıklarla hediyelik ev eşyaları satın alabilirsiniz.Oldukça ekonomik olan bu ürünler,en kalıcı olan ev eşyaları arasındadır ve her evin ihtiyacı olan birçok ürünseçeneği de mevcuttur. Birbirinden şık hediyelik ürünler arasındanseçeceğiniz değerli hediyelerle sevdikleriniz sizden bir parça taşıyacaktır. Hediyelikürünlerimiz cazip indirimlerle her zaman en iyi hediye seçeneklerinden biriolabilir.Dilerseniz çeyizlik olarak dakullanabileceğiniz hediyelik ürünler arasından özel tasarım ürünlere çokekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz.Kişiye Özel Tasarım ÜrünlerÜrünlerimiz arasından istediğinizibulamazsanız, size özel tasarım hizmeti verecek olan iç mimarlarımız ve mobilyauzmanlarımız mekanınıza uygun tasarımlar yapacaktır.Mekanınız için tercih edeceğinizher türlü ürünün en kaliteli malzemelerin tercih edilerek üretilmesi söz konusuolduğundan, yıllarca kullanacağınız ürünlerin her detayı en ince ayrıntısınakadar tasarlanmaktadır.İstediğiniz tasarımı yaptırarak,daha sonra uygulama yaptırmak istediğiniz yere en uygun ürünler el işçiliğikullanılarak hazırlanmaktadır. Yurt dışından ithal edilen kumaşlar, en kaliteli ahşap ürünler kullanılarak üretilenmobilyalarla mekanlarınız saray esintileri estirecek.
HEDİYELİK ÜRÜNLER