Ürün Karşılaştır (0)


Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Dekoratif Mumlar

Klasik Dekoratif Mumlar

Dekoratif Mumlar

Bir mekanda romantik, mistik ve rahatlatıcı bir etki yaratmak için en iyi çözüm, mumlardır. Birbirinden aromatik kokular yayan mumlar, ortamın havasını daha etkileyici bir şekilde değiştirir.

Bu etkinin anlaşılabilmesi için, özel zamanlarda mum ışıklarıyla yapılan gösterilerin söz konusu olduğu bilinir. Mumlar karamsarlığı üzerinizden atmanızı sağlayarak, dilediğiniz romantik etkiye ulaşabilirsiniz.

Ayrıca istediğiniz zaman mobilyanızın temasına uygun olarak tercih edeceğiniz seçeneklere ulaşabilirsiniz. Mumların farklı aromatik seçenekleri kullanılarak mekanın en iyi şekilde düzenlenmesi için yoğun ya da nadir olarak tercih edilebilir.

Mobilya Müzesi dekoratif mumlar her zaman şık mekanlarınızı en iyi şekilde sergileyebileceğiniz seçeneklerle hizmetinizdedir.

Altın ve Gümüş Kapaklı Seçenekler

Altın ve gümüş kapaklar, her zaman en iyi şekilde kullanılabilecekleri seçeneklerle evinizin genel havasına en uygun modellerle tercih edilebilir.

Birçok farklı dekorasyon ürünüyle birlikte kullanabileceğiniz mumlar, varak ya da gümüş detaylarla birlikte kullanıldığında oldukça şık bir şekilde dekorasyonunuzu tamamlar. İçindeki birçok farklı aromayla dilediğiniz ambiyansı yaratmanızı sağlar.

İsterseniz akşam yemeğinizi sunarken, isterseniz sohbet ederken mumların etkisinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca isterseniz, banyonuzda keyifli bir şekilde mumların aromasını koklayarak banyo sefası yapabilirsiniz.

Dekorasyonda Aksesuar Seçimi

Dekorasyonda aksesuar kullanımının önemi oldukça ciddidir. Birçok farklı mobilya grubunun klasik olarak tercih edilecek olan aksesuarları sayesinde her zaman şık ve etkili bir görsellik yaratılabilir.

Şamdanlar, mumlar, dekoratif objeler, gümüşlükler ve diğer dekorasyon ürünleri her zaman sizin için en iyi şekilde tercih edilirken, beğendiğiniz renkler ve onlara uygun olan zıt renkler iyi bir etki yaratır. Aksesuar kullanılmadığında oldukça boş ve görsellikten uzak görünen aksesuarlar önemli detaylardır.

Aksesuar seçiminde tercih edilen birçok farklı ürün gibi, mumlar konusunda da firmamızdan destek alabilirsiniz. Özellikle kolonyaların esanslarıyla bir uyum içinde olan Umut altın kapak mum ya da Nil altın kapak mum tercih edilebilir.

Aksesuar Seçiminde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Dekorasyonda aksesuar seçimi konusunda dikkat etmeniz gereken bazı detaylar vardır. Bunlar en iyi şekilde kullanıldığında etki güzel olmaktadır. Evinizin herhangi bir bölümünde tercih edeceğiniz aksesuarları seçerken:

-          Gümüş, bakır ve varak detaylarından birini tercih etmelisiniz,

-          Çok fazla aksesuar kullanmaktan çekinmelisiniz,

-          Çok fazla renk bir arada kullanılmamalı,

-          Büyük aksesuarlar ya da küçük aksesuarlar seçilirken uyuma dikkat edilmelidir,

-          Ahşap oyma ürünler kullanıldığında temaya uygun olarak pirinç gibi temalar tercih edilmelidir.

Yani klasik bir oturma odasında modern bir aksesuar kullanırsanız, dekorasyonu katletmiş olursunuz. El işçiliğinin en güzel örneklerinin olduğu klasik temanın aksesuarları da oldukça önemlidir.

Klasiği ya da moderni bir arada kullanmaya çalışan aksesuarlar farklı tarzlar söz konusu olduğu için herkesin beğenisine göre şekillenir. Bu da seçeneklerin daralmasına yol açar.

Aksesuar Kalitesi Neden Önemli?

Kaliteli ürünler her zaman daha kullanışlıdır. Birbirinden şık ürünler tercih ettiğinizde, bunların birbirleriyle uyumlu bir şekilde olmadıkları söz konusu olursa görüntü kakafonisi ortaya çıkar.

Bu kakafoni size sadece görsel olarak değil, ruhsal olarak da itici gelebilir. Bu nedenle öncelikli olarak tercih edeceğiniz aksesuarların klasik mobilyaların kullanılması durumunda farklı, diğer seçenekler söz konusu olduğunda da farklı seçilmesi önemlidir.

Kalitesiz bir aksesuar kısa sürede bozulacaktır ve belki de duruş olarak bile bozuk olacaktır. Bu nedenle az ve öz seçeceğiniz aksesuarlarınızı kendi bütçenize göre orijinal ürünlerden yana seçmelisiniz.

Mum Işığında Yemekler

Banyonuzda ya da masanızda mum ışığında bir yemek yemekten hoşlanıyorsanız, Nil Altın kapak mum kullanabilirsiniz.

Dilerseniz oturma odasında kullanabilirsiniz ve Nil nehri hayal edilerek üretilen bu kokunun tüm eve yayılmasını içkinizi yudumlarken keyifle izleyebilirsiniz. Özellikle evinde hoş kokular isteyenler için kış aylarında daha sıcak bir etki yaratan bu ürünleri tercih edebilir. Birbirinden şık ürünlerimizin sizi ve misafirlerinizi cezbedecek olan kokusu, her zaman en iyi şekilde etki göstermektedir.

Kokuların içerikleri ve aromaları her beğeniye göre değişiklik göstermektedir ve evinize hakim olan genel havanın kullandığınız mobilyalara göre değişmesi söz konusudur. Ağır bir sandal ağacı kokusunun gençlere yönelik bir ürün söz konusu olduğunda hoş etkisi olmayacağından, bu mistik kokunun daha klasik mobilyalar tercih edildiğinde kullanılması uygun olacaktır.