Ürün Karşılaştır (0)


Arı Vız Vız Vız
Çocuk Koltuğu Momoli Berjer
Çocuk Puf Momoli
Fee Mama Sandalyesi
Roi De Lys Mama Sandalyesi
Sandy Çocuk berjeri
Tekli Çocuk Berjeri Empula
Uç uç böceğim...
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Mama Sandalyesi

Klasik Mama Sandalyesi

Mama Sandalyesi

Lüks mobilya tutkunları için bebeklerin mama sandalyeleri bile özel olmalıdır. Bu ihtiyacı Türkiye çapında en iyi şekilde karşılayan Mobilya Müzesi ile her zaman en iyi kalitedeki ürünleri kullanabilirsiniz.

Yüzde yüz ahşap el işçiliği kullanılarak üretilmiş olan, bebeğinizin konforunu düşünen firmamız, her zaman en ergonomik ürünleri, ahşabın mükemmel yapısına uygun şekilde oluşturmuştur. Bebeklerinizin ailenizle ilk sosyalleşmeleri olan yemek masasına eşlik etmeleri, hem yemek masanıza uyumlu hem de bebeğinizin rahatına uygun şekilde tasarlanmıştır.

Evinizdeki mobilyalardaki lüks esintileri mama sandalyesi için de kullanmak isterseniz bu ürünlere bir göz atmalısınız.

2016 IMOB Tasarım Ödüllü Modeller

6.aydan itibaren mama sandalyesine oturabilen bebekler, 4 yaşına kadar bu sandalyeleri kullanabilmektedir.

Evinizin şıklığına en iyi şekilde adapte olan mama sandalyeleri çocuğunuzun da konforunu en iyi şekilde sağlamaktadır. Birbirinden özel temalarla hayat bulan tasarımlar sayesinde her zaman en iyi şekilde tam takım bir yemek masası oluşturabilirsiniz. Ayrıca mobilyalarımız herkesin beğenisini kazanan ürünlerdir. Mesela Roi De Lys Mama Sandalyesi 2016 IMOB tasarım ödülünü almıştır. Bir zambak motifinden oluşan bu tasarım, mitolojiye göre bebeğini emzirmek için Hera’nın göğsünden düşen süt damlasının oluşturduğu zambaktan esinlenmiştir.

Bebeklerin masum ve saflığını ifade eden zambaklar, her zaman dekorasyon için de oldukça büyük bir önem kazanmıştır. Bu tür temalardan esinlenen usta tasarımcılarımız, sizin için en iyisini ürettiği mobilyaları, özgün ve eşsiz bir şekilde üretmektedir.

Tamamı El İşçiliği Ürünü

Tamamı el yapımı olan bu ürünler, her zaman en şık temaların kullanıldığı dekoratif süreçlerle kurgulanmıştır.

Kalitenin ve şıklığın adresi olan bu ürünler, her zaman en kaliteli malzemelerin tercih edildiği usta işçilik ürünleridir. Mama sandalyesinin ergonomik ve güvenli olması gerektiğini bildiğimiz için, her zaman en iyi şekilde düşünerek ürettiğimiz mobilyalar, birinci sınıf malzemelerin yanı sıra tasarım açısından da güvenliğin ön planda olduğu modeller arasındadır.

Batman stilini yansıtan Fee mama sandalyesi gibi sade ya da hayallerinizdeki gibi şatafatlı bir mama sandalyesi için tasarım ekibimiz her zaman çalışacaktır.

Kaliteli Malzeme Neden Önemli?

Bebeğiniz, en değerli varlığınızdır ve bu varlık sizin için her şeyden önemlidir. Bunun için ona ait her şeyin en iyisi olmasını istemeniz normaldir.

Piyasadaki Çin malı ürünlerin kanserojen etkileri nedeniyle birçok sorun yaşandığı için kaliteli ürün bulmak da oldukça zordur. Bu nedenle hassas düşünen ve kaliteli bir malzemeden üretilmiş organik ürün isteyenler Mobilya Müzesi mama sandalyesi çeşitlerinden birini  tercih edebilirler. Oldukça şık olan bu ürünler, çocukların sağlıklı bir şekilde oturmaları için de uygun bir ergonomi ile tasarlanmıştır ve 4 yaşına kadar kullanılabilir.

Mama sandalyesinde kaliteli malzemelerin kullanılması, bebeğinizin ellerini sürdüğü, mamasını sürüp ağzına götürdüğü gelişim sürecinde sorunsuz bir destek sağlayacaktır. Ayrıca boyuna göre ayarlanabilen yastıklar, terletmeyen kumaşlar kullanıldığı için sağlık ve hijyen için her zaman en doğru ürün tercih edilmiş olur.

Çocuk Berjerleri

Çocuğun yaşı ilerlediğinde mama sandalyesine sığmayacağı için, birbirinden şık berjerler de tercih edilir. Berjer ve puflar hem çocuklar hem de çocuk misafirler için oldukça ideal ürünlerdir.

Bu ürünler arasında farklı modeller bulunmakla birlikte, renk olarak da değişik alternatifler bulunmaktadır. Kız ve erkek çocuklar için farklı renkler kullanabileceğinden, talepleriniz doğrultusunda Avrupa’dan getirttiğimiz kaliteli ürünler arasından istediğiniz renkleri seçebilirsiniz.

Çocuk berjerleri kollu ve kolsuz olmak üzere iki farklı çeşittir ve istediğiniz takdirde kişiye ve mekana uygun tasarım yapılır. Çocuk berjerlerini oturma odasında da kullanabilirsiniz, çocuklar için ayrı yaptıracağınız çocuk yemek masası bölümünde de.

Puf ve Oturma Grupları

Çocuklar için puf ve oturma grubu modelleri arasından özel tasarımlarla evdeki küçük misafirlerimiz için de harika bir alan yaratabilirsiniz.

Birçok farklı dekorasyon stilinin modası geçse de, modası asla geçmeyecek olan  stiller oldukça dikkat çekicidir. Birbirinden şık puf ve oturma gruplarıyla en iyi şekilde yansıtacağınız stilinizi dilediğiniz kalitede ve el işçiliği uygulamasıyla eşsiz bir şekilde ürettirebilirsiniz.

Çocukların yaşına ve ergonomisine uygun modellerle her zaman kullanışlı olan ürünlerin Mobilya Müzesi berjer çeşitleri arasından tercih edilmesi ve her boyut için özel tasarım yapılması mümkün olmaktadır.