Ürün Karşılaştır (0)


Diva Dört Kapılı Dolap
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
Çocuk Dolapları

Klasik Çocuk Dolapları

Çocuk Dolapları

Giysi dolabı seçerken, uzun yıllar kullanılabilen çocuk odası dolapları için, komple MDF’den yapılmış olan dört kapılı modeller tercih edilmektedir. Mobilya Müzesi lüks mobilya ürünleriyle her zaman size uygun destekleri verecektir.

Dolapların en kaliteli malzeme olan MDF’den yapılması uzun yıllar kullanabileceğiniz ve sorun yaşamayacağınız anlamına gelmektedir. Detaylarda da el işçiliğinin en güzel örneğinin sergilenmesi için ahşap kullanılmaktadır.

Çocuklarınızın sağlığı için oldukça önemli mobilya malzemelerinin en kalitelileri olan ahşap MDF malzeme, en üstün el işçiliği kullanılarak üretilmiştir. Birbirinden şık mobilya seçenekleri arasından hangisini tercih etmek isterseniz, değişik modellere yönelik de sipariş verebilirsiniz.

Sizin de çocuğunuz en kaliteli ürünleri kullanmayı ve yıllarca eskimeyen mobilyalara sahip olmayı hak eder. Bu nedenle her zaman bizi tercih etmeniz için geçerli sebepler de varlık göstermiş olur.

Çocuk Dolaplarında İşlevsel Çözümler

Çocuk dolaplarında en işlevsel modelleri tercih ederek,  yıllarca kullanabileceğiniz  ürünler almak için Mobilya Müzesi size destek vermektedir. Sitemizde satılan ürünler dışında farklı ürünler için de kişiye özel tasarım yapan ekibimiz, sizin için en uygun şekilde üreteceği mobilyalarla fark yaratacaktır.

Türkiye’nin en başarılı kişiye özel mobilya tasarımı ve üretimi yapan firması olan Mobilya Müzesi 4 kapılı dolaplarla her zaman şık bir şekilde kullanabileceğiniz ürünler üretmektedir. Birçok tasarımı ödüllü olan firmamız, yenilikleri takip ederken, modası geçmeyen ürünlerle de gündemde olacaktır. Pek çok kişi çocuk dolapları satın alırken ergenlik dönemine kadar kullanılabilen modelleri tercih etmektedir.

Çocuk dolabı seçiminde tercih edeceğiniz modellerimiz tüm ürünlerimizde seçiminize uygulanabilir olmakla birlikte, istediğiniz herhangi bir dekorasyonu da uygulamaktadır.

Çocuk Odası Dolabı Nasıl Olmalı?

Belki hayata yeni gözlerini açan bebeğiniz için 4 kapılı bir dolap gözünüze büyük görünebilir. Ancak unutmamanız gereken bir şey var ki, oda bu miniklerin çok çabuk büyüdükleri.

Bu nedenle en azından bir 10 yıl kullanabileceğiniz ürünler almanız her zaman karlı olacaktır. Bebeğiniz büyüdüğü zaman da bu dolabı kullanabileceği için her zaman işe yarar bir ürün tercih etmiş olursunuz. Yatak odalarında 4 kapılı dolap kullanımı çok popülerdir. Ancak yeteri kadar alanınız varsa, 6 kapılı da yaptırabilirsiniz.

Çocuk odalarında kullanılan dolaplar, her zaman en kullanışlı ürünler arasındadır. Çünkü iki ya da dört kapılı seçeneklerle çocuk büyüdükten sonra da işe yarayacaktır. MDF ve el işçiliği kısımları ahşaptan yapılan ürünlerimiz, her zaman kalitesini ve şıklığını konuşturacaktır.

Çocukların Sağlığını Düşünüyoruz

En üstün kalitede tercih ettiğimiz ürünler, çocuklarınızın sağlığına zarar vermez ve kanserojen madde içermez. Sağlık açısından en yararlı ürünlerden olan ahşabın en muhteşem halini evlerinize sunarken, sağlığınızı da en iyi şekilde düşünen çözümler üretiyoruz.

Kullanılan malzemelerimiz her zaman en kaliteli olan malzemelerdir ve ürünlerimizin tamamında el işçiliğinin en ince dokunuşları sunulmuştur. Birbirinden şık dolap seçenekleri için kişiye ve mekana uygun tasarımlar yapıyoruz. Birbirinden şık kişiye özel dolap tasarımı hizmetimiz, hayal ettiğiniz ama hiçbir yerde bulamadığınız dolaplara da sahip olmanızı sağlıyor.

Siz beğendiğiniz ürünü bize gösterin sizin için yapalım. Ya da hayalinizi bize anlatın, bunu gerçeğe dönüştürecek adımları atalım.

Dolap Seçeneklerimiz

Siparişleriniz üzerine iki, dört, altı ve sekiz kapılı dolaplar yapıyoruz. Mekanınızda uygun bir alan varsa, bu alanı tamamen dolap olarak kullanmak istiyorsanız en iyi şekilde dekore ederek istediğiniz ürünü üretiyoruz.

Nasıl bir ürün olursa olsun her zaman birinci sınıf malzeme kullanımından ödün vermeyen tasarımlarla hizmet veriyoruz. Çocuk odası mobilyası için her zaman şık çözümler üreten ekibimiz, ihtiyacınız olan her konuda size destek olacak yeni ürünleriyle evinizi yenilemek istediğinizde yıllar yılı kullanabileceğiniz birçok mobilya seçeneği sunuyor.

Siz de kaliteden ödün vermeyecek olan yaklaşımlarınızla istediğiniz zaman, istediğiniz mobilya siparişini verebilirsiniz. Dolaplarınızı istediğiniz ölçü ve renklerde yapıyoruz.

Taksit Seçenekleri

En kaliteli ürünleri üreten firmamızın fiyatları da piyasadaki suntalam ürünlerden yüksektir. Ancak kredi kartınızla taksitle satın alabileceğiniz ürünlerimiz, sizi yarı yolda bırakmayacak kalitededir.

Her zaman en iyisini isteyenler ve çocuklarına da bu kaliteyi sunmak isteyenler, lüks çocuk dolabı modellerinden birini seçerek, Mobilya Müzesi kalitesini evinde yaşayabilir. Siz de hemen bizimle iletişime geçin ve hayallerinizi gerçekleştirmeye bir adım yaklaşın.