Ürün Karşılaştır (0)


Diva Çalışma Masası
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
Çalışma Masası

Klasik Çalışma Masası

Çalışma Masası

En şık mobilya seçenekleri arasından en temel eşyalardan biri olan çocuk çalışma masası modellerimiz, boyut ve işlev açısından çocuğun boyuna uygun bir şekilde tasarlanmıştır.

Şık bir ürün istediğinizde her zaman markamızın kalitesinde bulacağınız ürün seçeneklerimiz arasından en modern çeşitlere ulaşabilirsiniz. Size özel tasarlanan ve çocuklarınızın çocuklarına, hatta onların da çocuklarına kalabilecek olan bu ürünler her zaman en iyi çalışma masası seçenekleri arasındadır.

Çocuklar için en iyi çalışma masası modelleri için ilgili kategorimizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz. Kaliteli ürün kullanmanın avantajlarını her zaman yaşayabileceğiniz çocuk odalarında, birçok farklı ürünü kombinleyebilirsiniz.

Mobilya Müzesinden Özel Tasarımlar

Çocuğunuzun küçük yaşlardan itibaren aldığı eğitimler nedeniyle eğilimleri olan yetenekleri varsa, çizim masasına uygun çalışma masaları konusunda da en iyi çözümleri üretiyoruz.

Birbirinden şık çalışma masalarını masif gürgen iskelet üzerine MDF ile kaplı olarak sunuyoruz. Dilediğiniz boyutlarda ve özellikte kullanabileceğiniz çalışma masaları, çocuğunuzun ergonomisine uygun olarak tasarlanmakta, boy ve en oranı da bu ölçüde kurgulanmaktadır. ,

Çocuğunuzun odasına, ileriki yıllardaki ihtiyaçlarına göre işlevsel olarak kullanılacak bir çalışma masası aldığınızda, çocuğunuz büyüse bile bu masayı kullanabilirsiniz. El işçiliğinin en güzel örnekleri kullanılarak üretilen mobilyalar, her zaman en kaliteli malzemeden yapılmakta ve uzun yıllar dayanıklı olmaktadır.

Özel tasarlanan çalışma masaları, ihtiyacınız olan boyut ve modelde kişiye ve mekana özel çalışma masası olarak tasarlanabilmektedir.

Çocuklara Özel Çalışma Odaları

Çocuğunuz için kişisel bir çalışma odası tasarımı yapabilirsiniz. Özellikle erken yaşta kazandırılan eğitim alışkanlığını motive edecek olan ürünleri odaların en güzel yerlerinde kullanabilirsiniz.

Çocuğunuzun yaşına göre birçok farklı detayı kullanabileceğiniz çalışma masaları için uygun sandalyeler ve birden fazla çocuk olması durumunda yapılacak olan özel alanlara uygun tasarımlar sizi her zaman memnun edecektir.

Kaliteyi her zaman ekonomik koşullarda satın alabileceğiniz Mobilya Müzesi çalışma odası küçük ve büyükler için tercih edilebilmektedir.

Bebeklikten Yetişkinliğine Kadar Özel Tasarım Ürünleri

Bebeklik döneminden itibaren çocuk odalarının özenli bir şekilde dekore edilmesi, sizi gelecekteki masraflardan da kurtaracaktır.

Bebeğinizin güvenle yaşayabileceği bir odadan büyüdüğü zaman da yararlanabileceği bir mobilya seçimi, her zaman kalıcı ve uzun ömürlü bir karar vermenizi sağlayacaktır. Çalışma masası ilk yıllarda dekoratif olarak kullanılabilir ve çocuk büyüdükçe asıl amacına uygun şekilde kullanılması sağlanabilir.

Bu nedenle Mobilya Müzesinden ihtiyacınıza uygun olan mobilyaların tasarımını yaptırarak evinize özel uygulamalar ortaya çıkarabilirsiniz. Bebek odası ve çocuk odası mobilyalarının evrilebilirliği üzerinden birçok farklı stil ortaya çıkarabilirsiniz.

Mekana Özel Tasarım

Çocuk odası için gerekli olan mekan, çatı katı olabilir ya da şekilsel olarak açıklık koşulunu karşılamayabilir.

Bu nedenle mekana özel tasarlanan mobilyalar kurtarıcınız olacaktır. Mobilya tasarımında kullanılan tüm ürünler, en kaliteli malzemelerden yapılmış, bu malzemelerin kumaşları da aynı özenle seçilen kalitedeki kumaşlardan seçilmiştir. Çalışma masası ya da diğer oda ihtiyaçları için yararlanabileceğiniz birçok farklı ürün için, yer kazanımı sağlayacak şekilde üretim yapılabilir.

Hem ferah, hem de işlevsel bir mekan yaratmak için Mobilya Müzesi çocuk odası mobilyaları sizin için özel olarak tasarlanıp üretilmektedir.

Çalışma Masası Malzemeleri

İskeleti her zaman masif gürgen kalitesinde tercih eden ekibimiz, üst kısmı ise MDF olarak tercih etmiştir. MDF malzeme de kalitelidir ve  üst düzeyin daha pürüzsüz olması için tercih edilmektedir.

El işçiliği kullanılacak olan alanların tümü masif gürgen olarak tercih edilmekte, çalışma masası sandalyesi de aynı kalitede uygulanmaktadır. Şık bir dekorasyon ürünü kullanmak istediğinizde kişiye özel sandalye tasarımı da ustalarımızın ellerinden çocuklarınıza sunulabilmektedir.

Her zaman uzun yıllar dayanıklı olan ve kaliteli bir ürün olan mobilyaları üretmeyi tercih eden firmamız, kalitesiz suntalam ve diğer ürünleri kesinlikle kullanmamaktadır.

Çalışma Masası Sandalyeleri

Çalışma masası sandalyeleri her zaman en şık modellerle kullanılır ve istediğiniz zaman farklı ürünleri de bu ürünler arasına ekleyebilirsiniz.

Köşe koltuklar ya da ergonomik sandalyeler birden fazla çocuk söz konusu olduğunda iyi bir tercih olabilir. Bu nedenle kullanım amacı, kişi sayısı ve odanın büyüklüğüne göre değişecektir. Birbirinden şık çocuk odası çalışma masası ve sandalyeleri için bizimle iletişime geçerek, size özel tasarım yapmamızı isteyebilirsiniz.