Ürün Karşılaştır (0)


Çam Ağacı Yastık
Kar Tanesi Yastık
Altın Boncuk Yastık
Boncuk Yastık
Düğme Detaylı Yastık
Geometrik Motifli Yastık
Kırmızı Kuşaklı Yastık
Osmanlı Motifli Yastık
Patchwork Yastık
Ponponlu Yastık
Saten Fiyonk Yastık
Saten Şeritli Yastık
Yaprak Desenli Yastık
Yılbaşı Toplu Yastık
Yıldız Yastık
Zincir Desenli Yastık
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)
Yastıklar

Klasik Yastıklar

Yastıklar

Yastıklar konforun ve dinlenmenin simgeleri arasında yer alır; ancak eğer Mobilya Müzesi imzalı bir yastıktan bahsediyorsanız yalnızca dinlenme ve konfora değil, aynı zamanda şıklığa, zarafete, güzelliğe ve kaliteye de sahipsiniz demektir. Çünkü Mobilya Müzesi tasarımını ve üretimini yaptığı bütün ürünleri özenli ve nitelikli çalışmaların ardından hazırlayarak hayranlık uyandıracak bir üretim aşamasından sonra sizlere sunar. Bu muhteşem kaliteye ulaşmak için de dünyanın en iyi malzemelerini kullanmakta ve siz değerli müşterilerimize layık tasarımlar sunmaktadır.

Aksesuar tasarımı ve üretiminde sektöre damgasını vuran bir firma olarak sizlere kaliteyi ve zarafeti sunmak için çalışıyoruz. Bütün mobilya koleksiyonlarımızda klasik çizgileri yeniden yorumlayarak sizlere sunuyor; aksesuar  tasarımlarımızda da klasik mobilyalarınızı tamamlayacak çizgiler yakalıyoruz.

Aksesuar modellerimiz arasında sehpadan kırlente, bahüden bench ve puflara, aynalara kadar çok geniş yelpazede, çok çeşitli ürünler tasarlıyoruz ve birinci kalite üretim yapıyoruz. Ürünlerimiz birinci kalite ahşap ve kumaşlar kullanılarak hazırlanmaktadır ve ürünlerimizin en önemli özelliği insan ve çevre sağlığına zararlı hiçbir madde bulundurmamalarıdır. Çoğunluğu el işçiliği ile imal edilen ürünlerimiz sizlere gösterişli ve zarif bir dekorasyon yaratma olanağı sunmaktadır.

Yastık Modellerimiz

Yastık modellerimiz konforlu ve rahat kullanım olanağı sağladığı kadar aynı zamanda gösterişli ve şık bir görünüm sunmayı da başaran zarif modellerdir. Dekorasyonda zarafeti, lüksü ve gösterişi ön plana çıkaran markamızın diğer bütün aksesuarlarında olduğu gibi yastık modellerinde de aynı şıklığı ve elegant çizgileri görmek mümkündür. Trendlere meydan okuyan renk ve desenlerde ürettiğimiz yastık modellerimiz evinizin her köşesinde kullanılabilir.

Evlerinize Renk Katacak Dekorasyon Önerileri

Dekorasyon incelikli bir zevk, kaliteli parçalar, hayal gücü ve biraz da cesaret gerektirir. Sizlere muhteşem yastık modellerimizle yapabileceğiniz birkaç dekorasyon önerisi vermek istiyoruz, sizlere ilham vereceğini ümit ediyoruz.

ü  Yastıkları yatak odanızın her yerinde kullanabilirsiniz; yatağınızın üzerinde gelişigüzel koyulmuş yastıklarla country bir tarz yakalayabilirsiniz. Ayrıca yatak odanızda yatağınızın ayak ucuna koyacağınız bir sehpa veya oturak üzerine koyabilir, cozy bir görünüm elde edebilirsiniz.

ü  Oturma odalarınızda dinlenme köşesi hazırlayabilir, favori koltuğunuzun üzerine koyacağınız bir yastıkla orayı son derece konforlu ve samimi bir köşe haline getirebilirsiniz.

ü  Çalışma odanızda kendinize bir dinlenme koltuğu hazırlayarak kısa molalar verebileceğiniz bir köşe elde edebilirsiniz. Hatta bu koltuğunuza koyacağınız yastıklarla çalışma odanızın soğuk havasını yumuşatabilirsiniz.

ü  Çocuk odası dekorasyonunda da renkli yastıklardan yararlanarak çocuğunuza konforlu ve sevimli bir ortam hazırlayabilirsiniz.

Yıldız Yastık

Gücü, çekiciliği ve güzelliği ifade etmenin bir simgesi haline gelen yıldızın 5 yıldızlı hayali formundan ilham alarak hazırladığımız Yıldız yastık harika bir hediye olabileceği gibi evinizin dekorasyonuna da katkıda bulunabilecek güzel bir ürün. Kırmızı rengi ve sıra dışı formuyla ilgi odağı olabilecek Yıldız yastık birinci kalite kumaştan üretilmekte ve solma, deformasyon gibi olumsuzluklara karşı dayanıklıdır. Evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz Yıldız yastık sevdikleriniz için de muhteşem bir hediye olabilir. Rengi ile sevginizi, formu ile güzel duyguları ifade edebilecek Yıldız yastığı sevdiklerinize alırken kendinize de almayı unutmayın, çünkü her an hediyeyi vermekten vazgeçebilir ve kendinize ayırabilirsiniz!

Çam Ağacı Yastık

Özellikle yeni yılın ve doğanın simgesi olan çam ağacının güçlü ve samimi duruşundan ilham alarak tasarlanmış Çam Ağacı Yastık yılbaşı dekorasyonlarınız için eşsiz bir öge olabilir. Yeni yılda hediye edebileceğiniz gibi kendi konseptiniz için de kullanabilirsiniz. Çam ağacı yastık yalnızca yılbaşında kullanacağınız bir ürün değildir; bütün yıl boyunca ev ve işyerinizin dilediğiniz bölümünde kullanabilirsiniz.

Osmanlı Motifli Yastık

Osmanlı’nın ihtişamını ve gösterişli dekorasyonunu evlerinize getirecek olan Osmanlı motifli yastık bej, altın ve kırmızının birlikteliğinden doğan lüks görünümü ile herkesin hayranlığını kazanıyor. Görenlerin beğenisini kazanan ve Osmanlı motifi ile gücü ve zarafeti simgeleyen Osmanlı motifli yastık bütün mobilyalarınızla muhteşem bir uyum sergileyecek. Her türlü ahşap tonundaki mobilya ile uyumlu olacak tasarım, modern mobilyalarınıza da zarafet ve incelik getirecek.

Lüks, zarif ve birinci kalite mobilya & aksesuarlara avantajlı ödeme koşullarıyla sahip olma fırsatı sunan Mobilya Müzesi’nin muhteşem tasarımlarına siz de kolayca ulaşabilirsiniz. Avantajlı ödeme koşullarımızı ve taksit seçeneklerimizi incelemeyi unutmayın!