Ürün Karşılaştır (0)


Belmont Sehpa

Belmont Sehpa

1.740TL

Caspi Sehpa

Caspi Sehpa

2.600TL

Chubby Yan Sehpa
Defne Sehpa

Defne Sehpa

2.750TL

Devran Sehpa

Devran Sehpa

2.750TL

Erguvan Sehpa

Erguvan Sehpa

2.750TL

Fulya Sehpa

Fulya Sehpa

2.750TL

Gelincik Sehpa

Gelincik Sehpa

2.750TL

Kosa Sehpa

Kosa Sehpa

3.500TL

Mimoza Sehpa

Mimoza Sehpa

2.750TL

Nergis Sehpa

Nergis Sehpa

2.750TL

Yasmin Sehpa

Yasmin Sehpa

2.500TL

Zambak Sehpa

Zambak Sehpa

1.600TL

Zerrin Sehpa

Zerrin Sehpa

2.500TL

Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)
Sehpa

Klasik Sehpa

Sehpa

Ev dekorasyonunda en çok kullandığımız aksesuarlar arasında yer alan sehpalar yalnızca dekoratif bir öge değildir, aynı zamanda pek çok amaçla da kullanılmaktadır. Sehpalar ikram amaçlı kullanılabileceği gibi şık ve estetik dekoratif objeleri sergilemek için de kullanılır. Hatta piyasadaki pek çok sehpa fonksiyonelliği ön plana çıkan ürünlerdir. Ancak bu bahsettiğimiz sehpalar sıradan görünmekte ve dekoratif anlamda bir güzellik vaat etmemektedir.

Birbirinden güzel aksesuar modelleri ile tanınan Mobilya Müzesi imzalı muhteşem sehpalar ise size ve konuklarınıza eşlik ederken aynı zamanda tek başına dekorasyonunuzu tamamlayan birer öge haline gelmektedir. Çünkü Mobilya Müzesi tasarımları her şeyden önce estetiği, kaliteyi ve eşsiz çizgiler yaratabilmeyi hedefler. Bu nedenle dünyanın en iyi malzemeleri ve en değerli isimleri ile birlikte çalışmaktayız. Ürünlerimizin her biri bir ömür boyu kullanılabilecek dayanıklı birer ürün olmakla birlikte trendlere karşı koyabilecek kadar güçlü ve kişilikli tasarımlardır.


Sehpa Modellerimiz

Sehpalarımızın her biri cesur ve heykelsi tasarımlardır. Tepeden tırnağı her noktası el işçiliği ile usta zanaatkarların dokunuşları ile oluşturulan sehpa modellerimiz yenilenen koleksiyonlarla sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Klasik mobilyaları, ahşap oymacılığını ve süslemeciliğini seven incelikli zevklere sahip olan müşterilerimiz için yenilediğimiz koleksiyonumuzda ev ve ofislerinizde tercih ettiğiniz mobilyalarınıza uygun onlarca model yer almaktadır. Her türlü mobilya stili ile uyum sağlayabilecek ve her biri fark yaratabilecek olan sehpalarımız arasından sizler tarafından en çok beğenilen modellerden bir seçki hazırladık. Seçkimizde yer alan sehpalarımız sehpa koleksiyonumuz için referans niteliğinde modeller olmakla birlikte size en uygun renk ve modeller için koleksiyonumuzun tamamını incelemenizi öneririz.

Üzümlü Sehpa

Bir sehpa ancak bu kadar zarif, ancak bu kadar değerli olabilir… Her noktası el işçiliği ile süslenmiş ve ahşap oymacılığının efsane örnekleri arasına girmeye aday üzümlü sehpa yumuşacık bej rengi ile yaşam alanlarınızda masum ve güçlü bir şekilde yükselecek. Alt kısmında yuvarlak bir ünite bulunan üzümlü sehpa gövde kısmına doğru gücün ve doğanın simgesi olabilecek kökleri sergilemektedir. Köklerin yukarı notalara yükseldikçe yapraklara dönüştüğü ve üst kısmında yaprak ve üzümlerin görüldüğü sehpa yuvarlak formların buluştuğu çok özel bir tasarım.

Birinci sınıf mobilyaların üretimlerinde tercih edilen masif gürgenin yok olmaya yüz tutan ahşap işlemeciliği ile buluştuğu bu mükemmel tasarım bütün mobilyalarınızla bütünlük sağlayacak ve doğanın, bereketin ve güzelliğin simgesi olan üzümleri yaşam alanlarınıza getirecek. Güzellik her zaman kolayca bulunmaz, sizlere zor bulunan güzellik ve estetiği el sanatları ile yoğrulmuş şekilde sunduğumuz üzümlü sehpayı her türlü  mobilyalarınız ile uyumlu biçimde kullanabilirsiniz.

Gelincik Sehpa

Oturma odalarınız ve salonlarınız için mükemmel bir seçim olabilecek Gelincik sehpa ile doğal ve parlak ahşap tonunu en mükemmel formda karşılayın. Her noktası sizlere pratik ve şık kullanım sağlayabilecek olan Gelincik sehpa alt kısmında bulunan düz platform ve çekmeceleri ile çok şık kombinasyonlar vaat ediyor. Alt kısmındaki platformlarda çiçekler sergileyebilir, daha farklı birliktelikler için dergi veya kitaplar koyabilir, hatta biblo bile sergileyebilişiniz. Çekmecelerinde ise günlük yaşamda kullandığınız küçük parçaları saklama imkanı bulabileceksiniz. Gelincik sehpa her noktasında sizlere pratik kullanım olanakları sunmaktadır; oturma odalarınızda veya salonlarınızda üzerinde sevdiğiniz objeleri sergileyebilirsiniz.

Gelincik sehpa çok özel bir şekle sahiptir, arka kısmında klasik iki adet ayak bulunmaktadır ve ön kısmında da aynı şekilde başlayan ama aşağı doğru inerken birleşerek tek parçaya dönüşen iki ayak bulunmaktadır. Birleşen bu ayaklar sehpanın ön kısmında zarif ve üçgeni andıran hoş bir görünüm yaratmaktadır.

Gelincik sehpanın rengi kızılımsı bir kahve tonundadır ve bu ton klasik & avangart mobilyalarda en çok tercih edilen sıcak ve doğal bir ahşap tonudur.

Şahmat Sehpa

Damalı üst tabakası ile modern bir görünüm sergileyen Şahmat sehpa üst platformunun alt kısmından başlayarak ayaklarına kadar ahşap oymacılığının nadide örneklerini sergileyerek klasik görünümünü korumaktadır. Birlikteliğinin gücü simgelediği iki renk olan siyah ve beyazın eşsiz bir formda buluşmasından ortaya çıkan Şahmat sehpa ile yaşam alanlarınıza gücü ve estetiği getirin. Sert ve belirgin keskin çizgilerin kıvrım ve kavislerle yumuşatıldığı bu eşsiz ürüne avantajlı ödeme koşullarıyla sahip olabileceğinizi unutmayın.