Bu kategoride ürün bulunamadı.

Orta Adalar

Klasik Orta Adalar

Orta Adalar

Bazı aksesuarlar vardır; yaşam alanlarınızın dekorasyonunu tamamlayan, güçlü ve zengin duruşuyla sizlere zarafet sunan aksesuarlar… Mobilyalarınızı şık ve narin bir şekilde tamamlayan aksesuarlarla evlerinizin havası bir anda değişir ve başta sizi, ardından da konuklarınızı kendisine hayran bırakır. Bu aksesuarların tasarımı, üretimi ve sunumu çok önemlidir; bu aksesuarlar sıradan birer obje olmadıklarını kanıtlar ve güçlü bir duruş sergiler. Mobilya Müzesi’nin imzasını taşıyan bütün aksesuarlar tam da böyledir; her biri eşsiz birer üründür. Çünkü her biri uzman tasarımcıların özel çizgileriyle hazırlanır, en iyi malzemelerle oluşturulur ve usta zanaatkarlar tarafından biçimlendirerek özel formlarına kavuşur.

Mobilya ürünlerimiz ve koleksiyonlarımızda izlediğimiz adımları, yakaladığımız kaliteyi ve şıklığı aksesuar tasarımlarımızda da sürdürüyoruz. Aksesuarlarımız fonksiyonel ve pratik kullanılabilir ve görsel açıdan da mükemmel bir atmosfer yaratır. Aksesuar bizim için yalnızca güzel görünen bir obje değil, aynı zamanda kolay kullanım sağlamalı ve günlük yaşamınızda size kolaylık sağlamalıdır. Bu nedenle aksesuar tasarımlarımızda da en az mobilya koleksiyonlarımızı hazırlarken yakaladığımız özel çizgiye ulaşmaya çalışmaktayız.

Orta Adalar

Her biri özel üretim olan ve el işçiliğinin güzide örneklerini sergileyen aksesuar tasarımlarımız arasında en çok ilgi gören koleksiyonlarımız arasında orta adalar bulunmaktadır. Salon ve oturma odalarında sıkça kullanılan ve oldukça pratik olan orta adalar salonlarınıza zarafet ve gösterişi aynı anda getirmektedir.

Ahşap oymacılığı ve işlemeciliğinin ender örneklerini sunduğumuz orta sehpa modellerimizde ahşabın doğal, içten ve güçlü havasını; incelikli süslemelerle birlikte görürsünüz.

Jasmin Ada Sehpa

Ahşabın asaleti, samimi ve doğal duruşu, yıllara meydan okuyan gücü ancak bu kadar zarif bir formda üretilebilirdi… Sizlere büyük bir gururla sunduğumuz Jasmin ada sehpa doğal ahşap rengi ile oldukça hoş ve ağır bir hava sergiliyor. Klasik mobilyalarınıza en uygun sehpa seçeneği olabilecek bu ürün, dünyanın en kaliteli ahşabı olan masif gürgenden imal edilmektedir ve bu da tasarımın ömrünü uzatıyor. Dayanıklı ve zevkle tasarlanmış bir ürüne sahip olmak isteyenlerin öncelikli tercihi olan Jasmin ada sehpa ile siz de salonlarınıza asaleti getirin!

Ahşabın bütün tonlarıyla uyum sağlayacak olan özel ve doğal ahşap rengiyle klasik ve avangart bütün koleksiyonlarınıza eşsiz bir bütünlük sağlayacak. Yalnızca evlerinizde değil, Jasmin ada sehpayı ofis ve her türlü işyerinizde de kullanabileceğinizi hatırlatmak istiyoruz. Ofis ve işyerlerinize prestij katmak isterseniz, Jasmin ada sehpa size nefis bir seçenek olacaktır.

Kısa bir süre için indirimli bir fiyatla satışa sunduğumuz, sınırlı sayıda üretimini yaptığımız Jasmin ada sehpa kaliteli ve lüks olan bir ürün olmasına karşın nispeten ulaşılabilir bir şekilde siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Saray Ada Sehpa

Koleksiyonumuza yeni kattığımız ve bize katıldığı ilk andan beri çok sevilen, çok beğenilen bir ürün haline gelen Saray ada sehpa altının görkemini kullanışlı, şık, zarif ve güçlü bir şekilde sizlere sunuyor. Lüksü ve kaliteyi birleştirerek sunan Saray ada sehpa gövde ve ayak kısmındaki altın rengi ile güçlü ve zengin bir duruş sergiliyor. Ahşap kısımları tamamen el yapımı olan bu özel ürün sayesinde yaşam alanlarınıza eşsiz bir zarafet getirebilirsiniz. Üst kısmındaki bordo kumaşı ve kumaştaki altın rengi desenler muhteşem bir bütünlük sergiliyor.

Ahşap işlemeciliğin özel örneklerinden birisi olan, bir ekol haline gelebilecek Saray ada sehpa ahşap mobilyalarınıza ve klasik çizgilerinize uyum gösterecek. Her türlü ahşap mobilya ve zemine yakışacak olan Saray ada sehpa göz alıcı parlaklığı, zengin işlemeleri ve asil duruşuyla evinizin en sevilen ürünü olacak. Sizin gibi bütün konuklarınız da hayran kalacak, bu lüks ve güzelliğe bayılacak!

Saray ada sehpa gövdesinin alt kısmında dört adet ayağı birleştiren bir platform üzerinde yükselir. Ayakların muhteşem kıvrımlar ve özel bir denge ile birleştiği platform sehpanın gücünü arttırmakta ve zarafetini ortaya koymaktadır.

Yalnızca zengin ve lüks mekanlarda bulunabilecek pahalı ve gösterişli mobilyalara siz de sahip olmak isterseniz avantajlı ödeme koşullarını ve taksitli ödeme imkanlarını değerlendirin. Herkesin bu zengin ve lüks ürünlere sahip olmak hakkıdır diyerek fiyatlarımız üzerinde indirim yapıyor, kolay ödeme koşulları ile müşterilerin yüzünü güldürüyoruz. Avantajlı fiyat ve ödeme koşullarımız için acele edin!