Ürün Karşılaştır (0)


Gonca Çiçeklik
Rosalinda Sehpa

Rosalinda Sehpa

7.100TL

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
Çiçeklik

Klasik Çiçeklik

Çiçeklik

Herkes evinde tarzını yansıtacak şık mobilyalar, kullanışlı eşyalar ve estetik zevklerini ortaya koyabileceği dekoratif obje ve aksesuarlar olsun ister. Pek çok yerde bu bahsettiğimiz ürünleri bulmak mümkündür ancak incelikli zevkleri olanlar için özel obje ve aksesuarları bulmak her zaman kolay olmayabilir.

Yaşam alanlarında işlevsel olduğu kadar sanatsal eşyaları olsun isteyenler için el işçiliği ile üretim yapan, kalitesini ortaya koyan ve her biri eşsiz ürünlerden oluşan koleksiyonlara sahip en iyi marka olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Mobilya Müzesi ailesi olarak önceliklerimiz arasında özel zevkleri olan ve incelikli tasarlanmış ürün ve eşyaları tercih edenler için üretim yapmak vardır. Mobilyadan aksesuara kadar ev ve ofislerinizde kullanabileceğiniz her bir ürünümüz en kaliteli malzemelerin usta zanaatkarların elinde şekillendirilmesi sonucu oluşturulmuştur ve ancak saraylarda ve lüks mekanlarda görülebilecek türden parçalardır.

Aksesuar yelpazemizde tıpkı mobilyalarımızda olduğu gibi yaşam alanlarınıza şıklık, estetik, bütünlük ve özel bir ambiyans katabilecek çok çeşitli ürünler bulunmaktadır. Bu ürünlerimizin her biri dekoratif birer obje olmakla birlikte aynı zamanda sizlere pratik kullanım sağlayan ve günlük yaşamınızda ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok durumda da yardım sağlayan ürünlerdir.

Askılıktan aynaya, puftan sehpaya pek çok ürünümüz bulunmaktadır ve bu ürünlerimizin her biri uzun süren tasarım süreçleri sonucu oluşturulmakta ve ahşap oyma ve süslemeciliği gibi zor ve artık nadir bulunan el işçiliği ile üretilmektedir. Bu nedenledir ki her bir ürünümüzün kendi öyküsü vardır, her biri tektir ve özeldir.

Çiçeklik Modellerimiz

Bütün aksesuarlarımızda olduğu gibi çiçeklik modellerimizde de yukarıda bahsettiğimiz özel ve zarif bir felsefe görülmektedir. Dekoratif bir obje olarak kullanabileceğiniz ve çiçeklerin güzelliğini katlayarak evlerinizi çok daha zarif ve samimi gösterebileceğiniz çiçeklik modellerimizi incelemelisiniz. Antre, salon, kış bahçesi gibi yaşam alanlarınızın pek çok bölümünde kullanabileceğiniz çiçeklik modellerimiz 1. kalite ahşaptan el işçiliği ile imal edilmektedir. Çizgileri, duruşu ve renkleri ile klasik ve avangart mobilyalarınızı tamamlayabileceğiniz gibi ahşaptan gelen doğallık ile hafızalarda iz bırakacak gerçek bir objeye de sahip olursunuz.

Gonca Çiçeklik

İnsanoğlu doğadan ayrılamaz, her zaman içinde doğaya; toprak, su ve yeşile bir yakınlık vardır. Doğanın güzelliğinin ve doğal parçaların samimiyetinin üzerimize bıraktığı etki tartışılmaz. Doğa insana huzur verir ve özünü hissettirir. Doğanın üzerimizdeki bu güzel etkisinden yola çıkarak tasarladığımız ve tamamen doğanın içinden gerçek bir materyal ile imal ettiğimiz Gonca çiçeklik ile siz de doğayı evlerinize taşıyın.

Dünyanın her yerinde mobilya ve ev aksesuarı üretiminde en kaliteli olarak bilinen masif gürgen kullanarak usta zanaatkarlar tarafından üretilen Gonca çiçeklik yumuşak ve yuvarlak çizgileri, asil duruşu ve sadeliği ile içine koyacağınız çiçeklerinizi çok daha güzel gösterebilecek özel bir obje olarak karşınıza çıkıyor.

Bombeli yapısı ile klasik mobilyalarınızı tamamlayabilir veya daha gündelik ve modern çizgilerle tasarlanmış mobilyalarınıza farklılık katabilirsiniz. Ayrıca Gonca çiçeklik parlak altın rengi ile gösterişli ve zengin bir görünüm de sunmaktadır. O kadar zarif ancak aynı zamanda o kadar güçlüdür ki tek başına dekoratif bir öge olarak da kullanılabilir.

İçine koyduğunuz çiçekleri son derece güzel ve doğal bir şekilde sergileyebileceğiniz Gonca çiçeklik evinizin sevilen ve özen gösterilen parçalarından birisi olabilir. Yalnızca evlerde ve salonlarda değil aynı zamanda iş yerlerinde ve ofislerde de kullanılabilecek bu şık ürün ile prestijinizi arttırabilir, görenleri hayran bırakabilirsiniz.

Rosalinda Sehpa

Güzelliği, şıklığı ve asaleti ile boy gösteren muhteşem bir ürün olarak karşınıza çıkan Rosalinda sehpa ahşap oyma ve süslemeciliğin en güzel örneklerinden birisi… Parlak ve canlı bir renkteki Rosalinda sehpanın her bir noktası usta ellerin deneyimli dokunuşları ile şekillendirilmekte ve harika bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Evinizin dilediğiniz köşesinde ve odasında kullanabileceğiniz bu eşsiz ürün bulunduğu ortama eşsiz bir ambiyans getirmektedir. Zarif ve kıvrımlı bir şekilde yükselen ayakları üzerinde çok özel işlemelerle oluşturulmuş üst bölüm bulunmaktadır. Tepeden tırnağa özel bir işçiliğin bulunduğu bu muhteşem ürüne dokunmak ve onu hissetmek, evinizde yarattığı atmosferi doyasıya tatmak istiyorsanız avantajlı ödeme seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Güzellik ve lüksü sizler için ulaşılabilir kılıyor, zarif formdaki ürünlerimize sahip olabilmeniz için fırsatlar yaratıyoruz.