Ürün Karşılaştır (0)


Devrim Bahü

Devrim Bahü

17.000TL

Leopar Desenli Bahü
Siyah Pentürlü Bahü
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Bahü

Klasik Bahü

Bahü

En şık, en kaliteli ve ve en özel tasarımlarıyla mobilya ve ev dekorasyonu aksesuarları denince ilk akla gelen marka olan Mobilya Müzesi, eşsiz tasarımları ile klasik mobilya severlerin hayran kalacağı yepyeni ürünleri ile sezona damgasını vuruyor. Asla modası geçmeyecek, bakanları kendisine hayran bırakacak mükemmel tasarımları evlerinize getiriyoruz.

Ev aksesuarları görselliği ile dekorasyonunuzu tamamlar; ancak bu güzel görünümleri kadar kullanışlı ve fonksiyonel olması ev aksesuarlarında aranan bir özelliktir. Çünkü ev aksesuarı yalnızca bir dekoratif obje değildir, aynı zamanda pratik ve işlevsel kullanım da sağlamalıdır. Mobilya müzesi aksesuarları hem heykelsi ve dekoratif bir görünüme sahiptir, hem de size günlük yaşamda ihtiyaç duyabileceğiniz saklama, sergileme, muhafaza etme gibi işlevler de sunar.


Bahü Modellerimiz

Ev aksesuarları için de son yıllarda en çok trend olan parçalardan birisi olan bahüler yatak odalarında kullanmaya alışık olduğumuz komodinlerin salonlarda, oturma odalarında ve ofislerde kullanılmak üzere tasarlanmış çok daha şık görünüme sahip olan versiyonlarıdır. Salon ve oturma odalarında kullanılan bahü modelleri o kadar şık ve estetik bir görünüme sahiptir ki odanın en çok dikkat çeken objesi olabilir. Özellikle de Mobilya Müzesi ürünleri arasında bulunan bahü modelleri ahşabın dayanılmaz cazibesi, doğal ve samimi görünümünü en zarif ve çekici formlarda sunuyor.

Bahü modellerimizde kullanılan ahşap yıllarca kullanılabilecek en kaliteli ahşaptan üretilmektedir. El işçiliği ile imal edilen bahülerimiz evlerinizdeki ve ofislerinizdeki klasik mobilyalarda eşsiz bir harmoni yakalamak için özel olarak düşünülerek tasarlanmıştır. Tasarımlarımız ergonomik tasarım ilkeleri göz önünde bulundurularak tasarlanmakta ve en usta zanaatkarlar tarafından en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Ürünlerimizin hiçbirinde insan sağlığını olumsuz etkileyecek maddeler kullanılmaz; üretim ilkelerimiz tamamen sağlık, estetik, görsellik ve fonksiyonellik göz önünde bulundurularak tasarlanmaktadır. Bahülerimizde de aynı şekilde doğal, kaliteli ve dayanıklı materyaller kullanmaktadır.

Ürünlerimizin her biri çok özel tasarımlardır, ev ve ofislerinize çok yakışacak özel ürünlerdir. Sizler için seçtiğimiz ürünlerimiz ile birlikte diğer bahü modellerimizi de incelemenizi tavsiye ederiz. Mobilyalarınıza ve diğer ev dekorasyonu ürünlerinize uygun olabilecek bahü modeli için bütün ürünlerimizi incelemenizi önermekteyiz.

Siyah Pentürlü Bahü

Bahü modellerimiz içinde en çok sevilenlerden birisi olan Siyah Pentürlü Bahü siyah rengin karşı konulmaz asaleti ve ağırlığını floral desenlerle yumuşatarak sunuyor. O kadar şık ve o kadar kullanışlı ki, evinizin en sevilen parçası olmaya aday. Çünkü siyah pentürlü bahü modelimiz klasik mobilyalara has o eşsiz çizgilere sahip olmakla birlikte renkleri ve mükemmel deseni ile estetik anlayışına yeni bir boyut getirecek. Kullanışlı ve şık görünümlü olması sayesinde gören herkesin sahip olmayı isteyeceği bu ürünümüz pek çok renk ile uyum içindedir. Doğal ahşap rengi ile de uyumlu olan ve altın rengi varakları ve el oyması detayları ile zengin ve lüks bir görünüm sağlayan Siyah Pentürlü Bahü avantajlı ödeme koşulları ile herkesin sahip olabileceği bir ürün olarak karşınıza çıkıyor. Siz isteyin ve beğenin yeter, sizleri en güzel ve en kaliteli tasarımlarla buluşturmak için avantajlar yaratmaya hazırız.

Reyhan Bahü

Bazı renkler vardır, baktıkça huzur ve dinginlik verir. Tıpkı Reyhan Bahü modelinde olduğu gibi… Yeşilin huzur veren ve barışçıl bir pastel tonunda tasarlanmış Reyhan bahü evinizdeki bütün ahşap tonları ile uyum sağlayacak özel bir ürün. Tam 12 ay boyunca evinize bahar kokularını getirecek bu özel bahü salonlarınıza estetik ve şıklık katacak. Floral desenleri ile ilkbaharın simgesi olacak bu özel tasarımı inanılmaz avantajlı fiyatlarla satın alabileceğinizi unutmayın!

Leopar Desenli Bahü

Leopar deseni feminen ve güçlü bir hava içerir. Cesur çizgileri, eşsiz deseni, dayanıklı malzemeleri ve şık görünümü ile evlere ve ofislere eşsiz bir atmosfer katan Leopar Desenli Bahü kesinlikle zamansız bir tasarım. Yıllara meydan okuyan kaliteli ahşabın el işçiliği ile buluşmasından doğan leopar desenli bahü o kadar şık ve o kadar kullanışlı ki, yaşam alanlarınızın en sevilen parçaları arasında yer alacak. Klasik mobilyalarınızın en uyumlu eşlikçisi olabilecek leopar desenli bahü ile salonlarınızdaki diğer bütün klasik mobilyalarınızı tamamlayın. Fonksiyonel, şık ve güzel bu tasarımı incelemeden bahü satın almaya karar vermeyin!