Ürün Karşılaştır (0)


Ahşap Taç Ayna
Altın Ayna

Altın Ayna

1.500TL

Dekoratif Ahşap Ayna
Mavili Ahşap Ayna
Altın Varak Ayna
Athena Ahşap Ayna
Avrupa Ahşap Ayna
Human

Human

600TL

Saçaklı Dekorasyon Ayna
Saray Duvar Aynası
Sarmaşık Dekoratif Ayna
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)
Ayna

Klasik Ayna

Ayna

Evinizin her köşesinde kullanılabilen çok çeşitli aksesuar modellerimiz ile zarafetin, el işçiliğinin ve doğal ürünlerin simgesi haline gelen markamız fonksiyonel ürünleri ile göz dolduruyor. Saraylarda kullanılan mobilya ve aksesuarlardan ilham alarak kendi özgün çizgisini yaratan markamız ürettiği her üründe eşsiz çizgileri ile dekorasyona atılacak en güzel imzayı yaratıyor.

Aksesuarlarımız her eve zenginlik, gösteriş ve zarafet getirebilecek, aynı zamanda pratik çözümler ile yaşam alanlarına kolaylık sağlayabilecek özel ürünler olduğu için pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Üretim bizim için çok özel bir olgu; her ürünümüz el işçiliği ile yok olmaya yüz tutan ahşap oyma ve süsleme zanaatını yansıtacak ürünler olarak imal edilir ve bu nedenle her ürünümüz yeganedir. Eşi benzeri bulunmayan ürünlerimiz özel olarak tasarlanmakta ve siz değerli müşterilerimize hak ettiğiniz zarafeti en güzel formuyla sunmaktadır. Sizlere hem kolaylık hem de görsel anlamda muhteşem bir güzellik getiren aksesuarlarımız ile yaşam alanlarınıza zamansız dokunuşlar getiriyoruz.

Asla modası geçmeyen klasik çizgilerden gelen şıklık ile evlerinize eşsiz bir hava katacak aksesuarlarımız içinde bulunduğu atmosferi alıp bambaşka bir seviyeye taşıyacak.

Ayna Modellerimiz

Masallara konu olan aynalar Mobilya Müzesi kalitesi ile yaşam alanlarınıza lüks ve gösteriş getiriyor. Yalnızca evlerde değil, her yerde kullanılan ayna markamızın imzasını taşıyan muhteşem ürünler ile bambaşka bir forma kavuşuyor.

Bütün dünyada kaliteli ve lüks mobilyalarda tercih edilen, görselliği, dolgun dokusu ve dayanıklılığı ile en çok kullanılan masif gürgenin ayna ile buluşmasından oluşan özel koleksiyonumuzda sizi kendisine hayran bırakacak eşsiz modeller var. Evinizin her odasında kullanılabilecek ayna modellerimiz arasından zevklerinize en çok uyum sağlayan modeli bulmak için koleksiyonun tamamını incelemenizi öneririz. Çünkü her bir ürünümüz farklı mobilyalar ve oda takımları göz önünde bulundurularak, farklı tasarım zevkleri düşünülerek tasarlanmıştır.

Napolyon Ayna

Ayna modellerimiz arasında en çok sevilen modellerimizde birisi Napolyon ayna olarak karşımıza çıkmaktadır. Birbiri ile büyüleyici bir uyum yakalayan lacivert ve vizon renginde olan bu tasarım tamamen ahşaptan imal edilmiş olup her bir noktası uzun süren emekler ile oluşturulmuştur. Süslemesinin güzelliği ve ahşap oymanın yarattığı hayranlık hissi ile baktığınız an adeta içine hapsolacak, karşısından ayrılmak istemeyeceksiniz.

Saray Ayna

Duvar aynası olarak üretilen ve özellikle salonlar için özel olarak düşünülmüş Saray Duvar Aynası da her renk mobilya ve mobilya grubu için uyumlu bir modeldir. Altın rengindeki ahşap çerçevesi en güzel ahşap işleme sanatları arasında örnek gösterilebilir. İşlemesindeki her oyma, kıvrım ve çizgi sizi nostaljik diyarlara götürür ve adına yakışır şekilde saraylara layık bir üründür. Saray duvar aynası salonlarınızda konsollarınızın üzerinde, antrede veya dresuarın üzerinde mükemmel bir görünüm yaratacaktır. Hem sizin keyifle seyredeceğiniz bir ürün, hem de konuklarınızın hayran kalacağı bir aynadır. Estetik ve güzellik kavramı kişiden kişiye değişse de Mobilya Müzesi’nin diğer ürünleri gibi Saray duvar aynası da herkes tarafından beğenilecek muhteşem bir üründür. El işçiliği ile imal edilen ürün eşsizdir ve her noktasında kendi öyküsünü yansıtır. Usta ellerin marifetli dokunuşları ve göze hitap eden eşsiz duruşu ile yaşam alanlarınıza kalite ve zarafet getirecek Saray duvar aynası ile evinizdeki diğer klasik mobilyalara canlılık ve hareket katabileceksiniz.

Mavili Ahşap Ayna

Ahşap işlemeciliğin en güzel örneklerinden bir diğeri de Mobilya Müzesi’nin imzasını taşıyan Mavili Ahşap Ayna olarak beğeninize sunulmaktadır. Masif gürgenin kalitesi ve şıklığı avangart mobilyalara yakışır çizgi ve süslemelerle, ayna entegre edilerek bambaşka bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Aksesuar modelleri ile diğer mobilyalarını zenginleştirebilecek özel koleksiyonlar üreten markamız ayna modelleri ile de yaşam alanlarınızı renklendiriyor. Mavili ahşap ayna tamamen ahşaptan imal edilmektedir ve cilasının hoş rengi ile evlerinize canlılık getirmeye aday bir üründür. Çok özel bir mavi tonunda imal edilen ürün pek çok renk ile uyumlu bir görünüm yakalar. Kahve tonlarındaki diğer ahşap mobilyalarınıza canlılık katacağı gibi ahşabın zarafetini ve ağırlığını da yansıtır.

Klasik ve avangart mobilyaları seviyorsanız ve aksesuar seçimlerinizde de klasik çizgileri tercih ediyorsanız ayna, aydınlatma, kırlent, askılık gibi çok çeşitli aksesuar koleksiyonlarımızı incelemelisiniz. İncelikli zevklerinize uygun bütün aksesuarlar, evlerinizi güzelleştirecek formlarda sizleri bekliyor.