Ürün Karşılaştır (0)


Dantel Antik Askı
Dantel Bej Askı
Dantel Koyu Kahverengi Askı
Dantel Mat Beyaz Askı
Dantel Siyah Askı
Dantel Siyah Eskitme Askı
Melek Büyük Beyaz Askı
Melek Büyük Bronz Askı
Melek Büyük Pembe Askı
Melek Büyük Siyah Askı
Melek Küçük Beyaz Askı
Melek Küçük Pembe Askı
Parlak Bordo Dantel Askı
Parlak Pembe Dantel Askı
Parlak Sarı Dantel Askı
Parlak Turuncu Dantel Askı
Parlak Yeşil Dantel Askı
Pars Bej Askı
Pars Siyah Askı
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 32 (2 Sayfa)
Askılık

Klasik Askılık

Askılık

Evlerimizde işlevsel olduğu kadar görünümü ile de dikkat çeken ve bu nedenle de çok fonksiyonlu olarak kullanılan askılar Mobilya Müzesi farkıyla, eşsiz formlarda karşınızda!

Bilindiği gibi Mobilya Müzesi tasarımları oldukça şık, kaliteli ve zarif formlarda üretilir ve dayanıklılığı ile de kullanıcılarının yüzünü güldürür. Çünkü tasarımlarımızı oluştururken çok yönlü düşünürüz; ürünlerimizin çizgileri eşsiz olmalı, kalitesi ve şıklığı ile göz doldurmalı… Bu nedenle tasarımlarımızı uzun süren araştırmalar sonucu oluşturur; ergonomik tasarım ilkelerini göz önünde bulundurur, en kaliteli malzemelerden en dayanıklı şekilde imal ederiz.

Ürünlerimizde el işçiliği hakimdir ve asla sağlığa zararlı malzemeler kullanmayız. Tasarım ve üretim ilkelerimizi tüm mobilyalarımızda ve aksesuarlarımızda yansıtmaktayız; askılıklarımızda da aynı özel çizgiler, kalite ve zarafet görülmektedir.

Fonksiyonel Aksesuarlar

Üretimini yaptığımız her bir ürün uzun süren çalışmalar sonucu imal edilmektedir. Üretim sürecinin her saniyesi sanatsal bir etkinliktir ve atölyelerimizde usta zanaatkarlar tarafından imal edilir. Aksesuarlarımızı tasarlarken ve üretirken en çok önem verdiğimiz şeylerin başında görsellik ve kullanışlılık gelir.

Aksesuarlarımız kullanışlılığı ile sizlere kullanım kolaylığı sağlar, evlerinizde size pratik çözümler sunar. Aynı zamanda da muhteşem bir görünüm sergileyerek sanatsal bir ürün formundadır. Çizgileri, renkleri, duruşları ve yarattıkları ambiyans ile bulundukları atmosfere lüksü ve gösterişi getirir. Sanatsal birer obje gibi kullanılabilecek, aynı zamanda da çok fonksiyonlu özellikleri ile sizi kendilerine hayran bırakacak aksesuarlarımız arasında askılık, ayna, sehpa, kırlent, aydınlatma gibi çok çeşitli ürünler yer almaktadır. Geniş ürün yelpazemiz içindeki her ürün klasik ve avangart mobilyalarınızı destekleyecek ürünler olarak imal edilmektedir.

EL işçiliğine ve el sanatlarına önem veriyor, seri üretimden farklı olarak samimi ve doğal ürünler ortaya koyuyoruz. Her bir noktasında usta ellerin dokunuşu ile oluşturulan formların yarattığı etkiye bayılacaksınız!

Askılıklarımız

Dünyanın en kaliteli ahşap ürünleri için tercih edilen masif gürgen ile yarattığımız tasarımlardan olan askılıklarımız, klasik mobilya sevenler düşünülerek özel olarak üretilmektedir. Klasik tarzı modern çizgilerle harmanlıyoruz ve bu nedenle de askılıklarımız zamansız tasarımlar olarak çıkıyor karşınıza.

Rengi ve ahşabın yaydığı zengin ve doğal ambiyans ile askılık anlayışına çok zarif bir perspektif kazandıran King askılık yumuşak çizgileriyle evlerinize zarafet getirmeye aday. Hem çok güçlü bir duruşu var, hem de zarafet dolu bir ürün…

Klasik ahşap mobilyalara doğallık ve gösteriş katan çizgilere sahip bu modelde ahşap oyma zanaatının en güzel örneklerinden birini görürsünüz. Ayakları zarif bir şekilde ürünün gövdesini taşırken gittikçe güçlenen bir hava taşımaktadır. Yaydığı ambiyans da görüntüsü ile uyumlu olan King askılık giysilerinizi asmak kadar görsellik kazandırmak için de özel olarak üretilmiştir.

Heykelsi bir duruşu vardır, bu nedenle yatak odalarına asil ve zengin bir görünüm kazandırır. Ayrıca diğer tüm klasik mobilya ürünleri ile ve aksesuarlarla harmoni yakalayabilir.

Klasik Mobilyalarınızı Neşelendirin

Aksesuarlarımız pek çok mobilya türü ile uyum içindedir; ancak klasik mobilyalar ve avangart stil ile eşsiz bir uyum yakalar. Klasik mobilyaların zarafetine ve gösterişine layık olabilecek en güzel ve fonksiyonel aksesuarlar, klasik ve avangart mobilyanın bir numaralı ismi olan Mobilya Müzesi imzası ile üretilir.

Tıpkı diğer aksesuarlarımız gibi askılık modellerimiz de bilhassa yatak odalarında ve antrelerde sıkça kullanılan, pratik ve keyifli bir kullanım sağlayan modellerdir. Yorgun ve yoğun geçen bir günün ardından evinize girdiğiniz zaman üzerinizdekileri asarak havalandırabileceğiniz, evinizin derli toplu görünümünü koruyabileceğiniz bir askılık olmasının yanı sıra aynı zamanda görsel bir şölen yaratan asil bir görünüm de sergileyen askılık modellerimiz ile siz de layık olduğunuz güzel ve şık görünüme sahip olabilirsiniz.

Klasik mobilyalar her evde ve her atmosferde kullanılıyor olsa da klasik mobilyalar basit ve sıradan aksesuarlar ile birlikte kullanılamaz. Çünkü klasik mobilyaların bir ağırlığı, gösterişi ve hissettirdiği özel bir duruşu vardır. Klasik mobilyaların güzelliğini tamamlayacak ve aynı zamanda size kullanım kolaylığı sağlayacak bir askılık arıyorsanız kesinlikle King askılık muhteşem bir seçim olacaktır.

Askılık modellerimiz;

ü  Son derece şıktır.

ü  Pratik kullanım sağlar.

ü  Evinizdeki diğer mobilya ve aksesuarlarınızı zenginleştirecek ve canlandıracak görünüme sahiptir.

ü  Şık ve güzel bir görünümü vardır.

ü  Yıllarca kullanılabilir.

ü  El işçiliği ile imal edildikleri için her biri eşsiz bir üründür.